2733
2739

احترام بزار احترام میبینی

این تجربه ی منه ک از خونواده همسرم هیچ بدی ندیدم ن کلامی ن عملی. 

از خاسگاری تا الانم هیییچ دخالتی توو زندگیمون نداشتن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

رفت وامد کم بی خبر هیچ وقت نرو خونشون . تو مسائل ک ب خودشون مربوطه نظر نده سوال نپرس . مواظب باش از زندگی شخصیت چیزی نگی ک بعد ی مدت ب خودشون اجازه نظرودخالت میدن . 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی به طرف مقابلت داره... تجربه من این بوده هرکی دیدم داره دخالت میکنه کلاااا باهاش حرف نزنم انگار نه انگار ک میبینمش

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738

اصلا حرف کسی رو به کس دیگه ای نگو ؟اگه با هر کسی تو خونواده شوهر بحث کردی حوست باشه با پدر و مادر شوهر اصلا بحث نکنی . و هیچ وقت علی خونوادش پرش نکنی چون به بدترین شکل ممکن حرفت بع گوششون میرسه و هم از چش شوهرت و هم خونوادش میفتی.

هیچ وقت پشت سرشون پیش همسرت ازشون حرف نزن بدشون رونگو . توحرفاشون دقت کنی دستت میاد ب چ چیزایی حساسن .مثلا دلخوشی مادرشوهرمن اینکه ب هرکسی از فک وفامیلش ک مریضه حتما من یا برم عیادت که وواقعا درتوانم نیست بخاطر همین زود دست پیش میگیرم میگم شمارشون روبدیدد حتما تماس میگیرم.یا مثلا عید دوست نداره بیشتر از دوسعات خونشون باشیم چون روز عید شام خونه مادر مادرشوهدم میرن بعد یکساعت خودم میگم ما بریم ی استراحت بکنید بعد برید خونه مادربزرگ . ازهمون اولم قبول نکردم ک ماهم بریم الان بعد۶سال اصلا بهمون نمیگن چون واقعا اعصابم نمیکشید 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره