2737
2739
عنوان

مراقبت از پوست و مو.. تجربه هاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخداماسکش حررررف نداره امتحان کنین

کیسول ها رو چیکار کنیم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728
میگن امکان رویش مجدد مو هس درسته؟ واینکه موهای زایدت بیشترنشده؟؟

بله من موهای سرم خیلی پرپشت شده لابه لا میبینم ریز ریز در میاد، نه موهای سرم فقط بیشتر شده

کلام تو عصای معجزه‌گر توست😌❤️
اصلا خشک نمیکنم. با حوصله نمیدونم اون نصفه ک خشکه پوستش در حد پوسته پوسته شدن. رو. چیکارش کنم

برای منم همینطوره روی بینیم پوسته پوسته میشه بس ک خشکه:((

مرتب باید شست و تمیز کرد ولی یه راه حل دائمی نمیدونم

ژل شست و شوی ویشی

فوم کنترل اکنه سی گل

تونر الارو

برای موهاتون حتماااااااااااااااا اولین کار موخوره هارو فقط با قیچی کوتاه کنید 

سشوار و اتو مو ممنوع  آب داغ ممنوع

زینک مصرف کنید اگر پولدارید شانه چوبی بادیشاپ بخرید

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
نه عزیزم همچین چیزی نیس

مطمئنم اینو... یه پیج دارم برای مو هست تجربه فالوراشم میزاره اینو چن بار تاحالا گزاشته ک گلاب مو رو سفید میکنه... می‌تونی توی اینستا سوگند# _مو رو سرچ کنی برات هشتک های پیجش میان برو داخلش ببین پیجش معتبره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
این برای لک های حای جوش هم هست؟تیرگی ها و... خودت امتحانش کردی؟پوستت چربه یا خشک؟ چند بار در روز؟

واسه ازبین بردن لک های پوستی محشره

من خودم استفاده کردم ونتیجه دیدم و پوستم خشکه

خدایا بغلم کن داغونم،بغلم کن🍂   خدا🖤
واسه ازبین بردن لک های پوستی محشره من خودم استفاده کردم ونتیجه دیدم و پوستم خشکه

لک قهوه ای حتی؟

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
ژل شست و شوی ویشی فوم کنترل اکنه سی گل تونر الارو برای موهاتون حتماااااااااااااااا اولین کار موخو ...

من شونه چوبی خریدم 8 هزارتومن... برس هم داشت 32 تومن