2733
2734
عنوان

طفلک این دختر بچه ای ک الان اینقد ترسیده و داره گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 63 پست
بهش خوراکی بده سرشو گرم کن یا ببرش خونتون اگه اوضاع خیلی خیته براش کارتون بذار گناه داره

وا ب من چه این وقت شب شوهرش اونقد روانیه دفعه میش ک زنگ زدم ب پلیس بعدش اومد ب شوهرم گفت زنتو با دوس پسرش دیدم

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار هرروزشونه چند بار زنگ بزنم 

چي بگم

من و شوهرم هم زياد كتك كاري ميكنيم

فقط شانس آوردم كلاس دفاع شخصي رفتم

سري پيش انقدر زدمش ا هفته دلدرد داشت

ولي بازم آدم نميشه

سر هر موضوعي دعوا راه ميندازه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
یه دکتر ارتوپد تو اینستا پست گذاشته بود که کلی دست شکسته عمل کردم تو این دوران قرنطینه.همه ش به خاطر ...

یا امام حسین برم نماز شکر بخونم که نزدیم همو نکشتیم 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
2728
چي بگم من و شوهرم هم زياد كتك كاري ميكنيم فقط شانس آوردم كلاس دفاع شخصي رفتم سري پيش انقدر زدمش ا ...

😂😂😂😂😂😂😂

جالب اینجاست همیشه هم نصف شب دعوا ها جدی میشن

نمیدونم واقعا چرا؟

ما هم یه همسایه داشتیم ساختمون رو به رو بود همش دعوا داشتن

نمیدونم مگه چقدر ظرف داشتن که هر دفعه میشکستن و تموم نمیشدن

جیغای  زنه که قلب ادم رو به درد میاورد

الان چند وقتی هست صداشون نمیاد شاید از اینجا رفتن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
وا ب من چه این وقت شب شوهرش اونقد روانیه دفعه میش ک زنگ زدم ب پلیس بعدش اومد ب شوهرم گفت زنتو با دوس ...

پس کلا پلیده...طفلی بچه.گیر چه نفهمی افتاده

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2738
چي بگم من و شوهرم هم زياد كتك كاري ميكنيم فقط شانس آوردم كلاس دفاع شخصي رفتم سري پيش انقدر زدمش ا ...

دلش تنگ میشه برای کتک خوردن😂

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
وا ب من چه این وقت شب شوهرش اونقد روانیه دفعه میش ک زنگ زدم ب پلیس بعدش اومد ب شوهرم گفت زنتو با دوس ...

چه روانیه. ول کن بابا بدبخت زنش که داره با همچین آدمی سر میکنه 

دلش تنگ میشه برای کتک خوردن😂

آخه منم دارم آسيب ميبينم

تمام مهره هاي كمرم داغون شده

خير سرش دكترا داره و شغلش خوبه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
وا، همسایشونی!! چه بی تفاوت!! سعدی میگه:  چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار&nb ...

تو دهات ما به این کار میگن دخالت حالا شما چی میگین بهش نمیدونم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706