2737
2734
عنوان

طفلک این دختر بچه ای ک الان اینقد ترسیده و داره گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط بچه ها این وسط عذاب میکشن😣😣

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
2731

تو همین سایت روزی چند نفر دارن میگن جلوی بچم کتک خوردم و ....

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من خودم یه روزی جای اون دختر بودم میفهممش..

این لابه لا خودمم کتک میخوردم

یه بار خیلییی دلم گرفت از زندگیم اومدم اینجا تاپیک زدم ولی بعضیااتون دلمو بد شکستین ):من از تنهایی دردامو بهتون گفتم 😔
2738
امشب شبکه خبر راجع ب درگیری های خانوادگی در قرنطینه صحبت میکرد🤦🏻‍♀️  خنده ام‌گرفت از عنوانش. ...

یه دکتر ارتوپد تو اینستا پست گذاشته بود که کلی دست شکسته عمل کردم تو این دوران قرنطینه.همه ش به خاطر دعواهای خانوادگی.روزی ۴ تا عمل  رو میگفت دارم!!!

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
مردم دیوانه شدن ، برو در خونشون زنگ بزن تمومش کنن ، بگو اگه ادامه بدین به اورژانس زنگ میزنم و میگم ک ...

چه کاریه خوب بگه زنگ میزنم پلیس 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
پلیس فک نکنم بیاد 

میاد عزیزم 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ناراحت شدم

خدا به دلشون ارامش بده

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706