2733
2734
حتی توصیه هست که موقع آمیزش عین خران لخت نباشید .😂ببخشیدا بلانسبت جمع چطوری لخت میخوابید؟!😳

اونموقع لختنشیم پس کی بشیم   

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلنا با شرتک و تی شرت میخوابیدم،از وقتی ک شهرمون زلزله اومده میترسم،دیگ همیشه رعایت میکنم.

با شلوار و تی شرت میخوابم..همیشه هم ی رویی با شال میزارم کنارم.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2728

من یه مدت عادت کرده بودم بدون هیچ لباسی می خوابیدم خیلی راحت بود ولی یه اتفاقی برام افتاد که دیگه غلط بکنم... 

متاسفانه ... گلاب به روتون...روم به دیوار....شب ادراری در تخت دو نفره کنار همسر...

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
اونموقع لختنشیم پس کی بشیم    

.عین انسان نخستین نباشید .به تدریج و ...

روم به دیوار 😊

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740

تاحالا تو عمرم از بچگی تا الان هیچ وقت با لباس پوشیده و ... نخوابیدم فقط لباس خواب های لخت و راحت و سبک

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏

من اصلن نمیتونم بی لباس بخابم 

دامنم پام باشه ها باید باید ششلوار پام کنم شب همش استرس اینو دارم سوسک نره تو پام نمیدونمم چرا 

خونمم اصلن سوسک نیستا 

بعدشم اونایی ک لخت میحابن دستشویی میرن چی رو میخان بشن نصفه شبی پایین ؟؟ کیف توالت ب شلوارشه   

.عین انسان نخستین نباشید .به تدریج و ... روم به دیوار 😊

به تدریج خب یواش یواش میشه کاملا دیگه

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
داداشته دیگه روت ک یچی هست

آخه من هیچی نگه نمیدارم روخودم

روم نمیشه🤭🤭🤭

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706