2733
2739
تو چبن واقعا مردم و دولت همکار کردن قرنطینشونو دیدین؟؟،اینجا شهر ما شبیه قرنطینه نیست هیچیش

تو ایران فقط دارو و واکسن نجات دهندس 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو چبن واقعا مردم و دولت همکار کردن قرنطینشونو دیدین؟؟،اینجا شهر ما شبیه قرنطینه نیست هیچیش

وای ملت ریختن تو خیابونا انگار همه مرده بودن تازه زنده شدن..دیروزمجبوری رفتم خرید غلغله بودخیابونا

2742
من یه چیزی خوندم که زده بود تا اواسط اردیبهشت  ویروس به حالت  ضعیف میرسه و امریکا هم ...

اره منم خوندم ولی گفتم بشرطی که مردم رعایت کنن اجازه گسترش بیشتر ندن.اینجا دست و روبوسی هیچی بقول سهیل ملت دارن گردن همو میخورن

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)
2740
چه خبره..پین ۴ ماه درگیر بود تموم شد دیگه😑

خب چون شمایی تا پس فرداا تموم میشه، باهاش صحبت میکنیم😂😂😂😂😂😂 

اخه خواهر من کی میدونه کی تموم میشه ، صدتا نظریه و فرضیه گفتن، والا تازه من شنیدم ک چین گفته تابستون اینده ویروس جدیدی از کرونا میاد، والاه درست و غلطشو نمیدونم

رو چه حسابی میگیمن یه سال😐

چون از بین نمیره و هست 

مثل آنفولانزا که هر سال میاد 

این ویروس هم هم همیشه هست تا وقتی که داروش یا واکسنش ساخته بشه 

از اونجایی که اگه واکسن ساخته بشه یا دارویی تولید بشه حدود 1 سال طول میکشه تا همه اونو دریافت کنن، پس تخمین  میزنیم یک سال 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

کسی دوس نداره این بیماری باشه ولی خب تصمیم درستی نمیگیرن همین باعث میشه حالا حالاها کشوردرگیرش باشه وقتی تمام اداره ها و بانک ها بازشدن دیگه چه انتظاری میشه داشت که این ویروس نابود بشه

چه خبره..پین ۴ ماه درگیر بود تموم شد دیگه😑

چون چین مدیریت کرده .

فعلا دنیا درگیره این بیماریه .

امروز هم طرح سه فوریتی تحویل مجلس دادن برای تعطیلی یک ماهه و قرنطینه سراسری کشور . 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706