2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من یه چیزی خوندم که زده بود تا اواسط اردیبهشت  ویروس به حالت  ضعیف میرسه و امریکا هم به مردمش اعلام کرده تا اون تاریخ قرنطینه رو رعایت کنن

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰

وزیر بهداشت  آمریکا هم حتی نمیدونه از نی نی سایت چه انتظاری داری آخه😆😆😆 ولی یه دارو ساختن موثر بوده اگه مراحل بعد هم جواب بده دیگه حله همون اوایل بیماری رو درمان میکنه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740
به همین زودی میره

افرین به این انرژی مثبت👌👌👌

درسته بیماری هست اما همین انرژی باعث میشه سیستم ایمنیمون ضعیف نشه

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊
چه خبره..پین ۴ ماه درگیر بود تموم شد دیگه😑

اون چین بود قرنطینه کاااااامل کردن و کلی امکانات 

ما چی ؟!!! عید جاده ها شلوغ امروزم خیابون ها غلغله 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

کرونا از بین نمیره. همیشگیه ولی وقتی درمانش بیاد دیگه ترسی نداره. میشه شبیه آنفولانزا. آیا شما از آنفولانزا میترسی؟!! الان خیلی امیدواری زیاد شده. دارو مرحله دومشم رد کرد. 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

تو چبن واقعا مردم و دولت همکار کردن قرنطینشونو دیدین؟؟،اینجا شهر ما شبیه قرنطینه نیست هیچیش

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)

اون چین بود اینجا ایرانه کشور مارو خدا باید نجات بده وگرنه مسئولین ما مثل چینیا نیستن

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

تا وقتی بالا سری ها قرنطینه رو اعمال نکنن و مردم همه چیو به شوخی نگیرن ادامه داره بلافاصله بعد راه افتادن مدرسه ها و دانشگاه تعداد کرونایی ها تصاعدی زیاد میشه 

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2706