2737
2734
عنوان

اینده بیاید

154 بازدید | 17 پست

من نمیدونم تو جی استعداد دارم 

نمیدونم چ رشده ای انتخاب کنم میش کمکم کنید

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت باید انتخاب کنی الان بگم برو معماری میری یا پزشکی خودت توان خودتو بسنج ببین تو چی بیشتر مهارت یا استعداد داری

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 

چند سالتع؟ینی چی نمیدونی تو چی استعداد داری

مثلا تو رشتع ورزشی ؟هنری؟نقاشی ؟عکاسی ؟موسیقی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اول ببین این کرونا تموم میشه یا نه 😂

بعدشم یه رشته ای برو که مطمعن باشی کار براش هست و تو هم دوسش داری

یعنی خودتو تو محیط کارش ببین 

ببین مثلا میتونی یه دکتر باشی و خ روز خون و مرگ مریض ببینی 

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
یکم بیشتر بگو😐🎈

خوب اینک درسم خوب 

ب کامپیوتر علاقه دارم ولی اصن بلد نیستم باهاش کار کنم 

ب روانشناسی هم عراقه دارم ولی باید ادبیات بخونم بدم میاد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738
چند سالتع؟ینی چی نمیدونی تو چی استعداد داری مثلا تو رشتع ورزشی ؟هنری؟نقاشی ؟عکاسی ؟موسیقی

14 

هیچی استعداد ندارم 

ولی درسم خوب 

ب کامپیوتر علاقه دارم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم 

ب روانشناسی هم علاقه دارم و از ادبیات بدم میاد

14  هیچی استعداد ندارم  ولی درسم خوب  ب کامپیوتر علاقه دارم ولی بلد نیستم باهاش کا ...

خب بدیت اینع کع دوست داری ولی براش تلاش نمیکنی ،دوما اینکع انگیزع نداری ،این بی حوصلگیت مانعت میش 

ببین سنت خیلی کمه منم نمیخوام درس اخلاق بدم ولی همین رشتع کامپیوترت عالیع همع هم ک از دوران ژفولیت چیزیو بلد نیستن بشین پشت کامپیوتر س بار خراب کنی حداقل سر چهارمین بار یاد میگیری یا برو کلاس

یا ادبیاتتو قوی کن واقعا سخت نیست بخوای میتونی

فقط این بی حوصلگی دل مردت کردع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خب بدیت اینع کع دوست داری ولی براش تلاش نمیکنی ،دوما اینکع انگیزع نداری ،این بی حوصلگیت مانعت میش&nb ...

خب اصن کامپیوترم ندارم 😐

فوق العاده حالم از ادبیات بهم میخوره فقط از ادبیات میدونم فعل چیه 😂😐😐😐

افرین خیلی بی حوصلم اصن حال هیچ کاریو ندارم 

اگ ی جا شکست بخورم دیگ ولش میکنم

میدونم چی میگی دل مردگی و بی انگیزع بودن خیلی بدع،ببین اول چی دلمرده ات میکنه دورش کن ،دنیای دخترونتو رنگی کن خیلی بهت انگیزه میده 

ب پدرت بگی کامپیوتر نمیتونع بخره ،مثلا در حد دست دوم هم خوبه عیبی ندار 

تو ورزش تخصصی نداری؟میتونی اگ ی رشته خوبی بری ب جای خوبی برسی خصوصا ورزشای انفرادی

14  هیچی استعداد ندارم  ولی درسم خوب  ب کامپیوتر علاقه دارم ولی بلد نیستم باهاش کا ...

کلا پارادوکسی شما

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
میدونم چی میگی دل مردگی و بی انگیزع بودن خیلی بدع،ببین اول چی دلمرده ات میکنه دورش کن ،دنیای دخترونت ...

ورزش دو سال رفتم تکواندو ولش کردم 

چون واقعا مادرم مثلا اگ میرفتم ازمون میدادم قبول نمیشدم 

همش میزد تو سرم یا دیگ نمیزاشت برم 

منم استعداد انچنانی نداشتم توش 

الان فوق العاده عاشق شنا ام 

و استعدادم دارم 

ی ترم رفتم تابستون بقیش دیگ نتونستم فرار ادامش برم بعد کرونا اگ خدا بخاد 

ب ویولن هم علاقه دارم 

میخام بخرم اگ شد 

دعا کن ک بش

2706