2733
2739

ی شخصی ک ی بیماری داره ،و بیماریش ب کسی اسیب نمیرسونه و در ظاهرش مشخص نیس.

بیماری چشمیه(شب کوری)و مشکلش حاد و پیشرفته نیس و خیلی خفیفه.

لطفا دلیلیش هم بگید.💛

تعداد رای : 62
نظرسنجی
بله
46
74%
خیر
16
25%
میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪

بقیه مواردش اوکی هست و عاشقشی؟؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره

مانع دوست داشتنم نمیشه همچین مشکلی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738
بقیه مواردش اوکی هست و عاشقشی؟؟

خاستگاری سنتی😑

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪
شب کوری آخه چیز خاصی نیست که،یعنی توی تاریکی که چراغ خاموشه چیزی نمیبینه ولی در حالت عادی سالمه

نه اینجوری نیست این افراد در محیطهای کم نور هم دچار مشکل میشن مثلا در شب رانندگی نمیتونن بکنن البته با عینک مخصوص رانندگی حل میشه. 

2706