2737
2739
عنوان

متخصص زنان و زایمان اصفهان

3166 بازدید | 15 پست

سلام خانمهای گل😊یه کمک بهم بکنین واسه یکی از اقوام دنبال پزشک خوب میگردم که هم مراقلتش خوب باشه هم سزارین،شما کدومو پیشنهاد میدین چرا؟؟؟

مینو موحد
الهه امیری
خورشید عراقی
خانجانی
حکمتیان
آرزو بهزادیان
لشنی

لطفا تجربه هاتونو بگین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین عزیزم وقتی یه خانم بارداری نرمال و معمولی داشته باشه واقعا نیاز نیست بره پیش پزشکایی که بیشتر مراجعینشون خانم های با شرایط خاصه

یه دکتر خوب و کار درست که شاید خیلی هم معروف نباشه انتخاب بهتری خواهد بود 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بعضی پزشکای خیلی معروف و اسم در کرده به خاطر شلوغی زیاد و خستگی خیلی پیش اومده که اشتباهات بزرگی کردن..

خانمی رو میشناسم مریض یکی از پزشکایی بود که دوستان بالا اسمش رو آوردن. هفته 9 به لکه بینی افتاد و خانم دکتر با سونو تو مطب خودش تشخیص داد که قلب ایستاده و دستور کورتاژ داد.. 

خانم که بارداری اولش هم سقط شده بود، رفت یه جای دیگه سونو داد.. جنین سالم بود. بنابراین دکترش رو عوص کرد و رفت یه دکتر معمولی، الان دخترش 5 ساله است. همون جنینی که خانم دکتر معروف حکم به کورتاژ داده بود براش!!! 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
دکتر روح الامین میشناسید؟ من چون همش مشکل دارم زیر نظرشم ولی تاثیری ندیدم تا حالا

چهمشکلی دارین ؟

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....
۹۷ کیست داشتم ترکید معمارزاده عمل کرد ۹۸ این دکتر لاپارا کرد فیبروم رحم  تا الانم که باردار ن ...

پیش دکتر احمدی؟رغایی؟ کلانتر یا ویدا نرفتی ؟

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....
نه نرفتم احمدی گفتن چندماه طول میکشه تا نوبت بده من مطب این دکترا بلد نیستم.چون اصفهانی نیستم 

این دکترا عالین و اگر سراغشون بری مطمئنم جواب میگیری

2706