2737
2739
عنوان

رواني شدم،از پوشك گرفتن😫

| مشاهده متن کامل بحث + 23502 بازدید | 678 پست
یعنی منم‌این‌کارو کنم امروز روز دومه هروقت جیش داره میره تو اتاق درو میبنده شلوارشو خیس میکنه

میدونی پسر من سر جیشش خوب پیش رفت باجایزه تومدت کوتاهی یاد گرفت ولی سر پی پیش میترسید، حاضر نبود اصلا تودسشویی پی پی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من امروز  اولین روزیه که شروع کزدم 

قبلا هم امتحان کرده بودم ولی به در بسته خوزدم 

امروز پسرم خیلی خوب بود و همکاری  کرد 

صبح که بیدار شد شستمش و گفتم از این به بعد اگه جیش داشتی بهم بگو با هم بریم جیش کنیم خرگوش هم با خودمون می بزیم  راضی  شد 

ولی بار اول یادش رف بهم بگه  

از بار بعدش هرنیم ساعت بردمش خیلی خوب بود 

ظهر هم که خوابید توی ۴ ساعت  اصلاااااا جاشو خیس نکرد

ولی متاسفانه تنها مشکلم  اینه که وقتی از خواب  بیدار میشه  به هیییییچ عنوان راضی  نمیشه بیاد دستشویی !!!! 

خودم رفتم 

بهش  گفتم  بیا با هم جیش کنیم 

بیا  خرگوش میخواد جیش کنه 😑خوراکی براش بردم! 

انققققققدر جیغ زد که بیخیالش شدم و روی خودش جیش کرد 😑😑😑

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

منم پسرمو تازه از پوشك گرفتم تنها كاري كه كردم اين بود پوشكشو دراوردم خواستم نيم ساعت به نيم ساعت ببرم دستشويي بام نميومد خودش چند بار جيش و پي پي كرد تو خودش فهميد خيلي بده ديگه تا دستشوييش ميومد ميگفت تو يك هفته كاملا ياد گرفت

2728

چرا عجله میکنید بچه رو اذیت میکنید دختر منم همکاری نمیکرد ..تا سه سال و نیم شد راحت همکاری کرد تو دو روز یاد گرفت بره دستشویی ..زمان گرفتن پوشک بچه درستش از دو سال و نیم تا سه سالگیه  ..حالا همکاری نمیکنه بذار یکم دیرتر شروع کن .....

از ماست که برماست ...(حال و روز اینروزای ما)
شورت اموزشی چه طوریه توش کهنه یا پوشک میزارید یا کلا چجوری استفاده میشه؟ از داروخانه میگیرید و سایز ...

بله سه سایز داره .لوازم بهداشتی یا دارو خونه ها دارن .قیمتشم فکر کنم ۲۵ تومنه .

عزیزم کهنه نمیخواد .جنسش طوری هست که اگر بچه جیش کرد نشت نمیکنه .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
سلام من امروز  اولین روزیه که شروع کزدم  قبلا هم امتحان کرده بودم ولی به در بسته خوزدم&nb ...

عیب نداره عزیزم  .من برای بچه اولم خیلی اذیتش کردم .الان عذاب وجدان دارم .اگر همکاری نمیکنه اذیت نکن تا خودش کم کم یاد بگیره .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738
چند سالشه؟؟؟ تند تند میبریش دستشویی؟؟؟ راحت جیش و پی پی میکنه؟

تازه وارد سه سال شده

نمیاد به هیچ عنوان دستشویب با جیغ و داد میبرمش

بعضی وقتا جیش و اینا میکنه بعضی وقتاهم نه

اما اگه نبرمش شلوارشو خیس میکنه

سلام من امروز  اولین روزیه که شروع کزدم  قبلا هم امتحان کرده بودم ولی به در بسته خوزدم&nb ...

خودتون میبرید دستشویی یا میگه جیش دارم

من بچم خودم میخوام ببرم نمیاد

وگرنه خودمو موظف کردم ببرم هر نیم ساعت یا یک ساعت اما نمیاد 

وقتیم به حال خودش بزارم لگم خب نمیبرم

نمیاد بگه جیش دارم وقتی جیش کنه توشلوارش میاد میگه

خودتون میبرید دستشویی یا میگه جیش دارم من بچم خودم میخوام ببرم نمیاد وگرنه خودمو موظف کردم ببرم هر ...

پسر منم اصلا نمیگه...حتی اگه دو ساعت نبرم ـنمیگه  جیش دارم تا به زور ببرمش جیش کنه...چه کنم

بیست روز زیاده؟ من قبل شهریور از پوشک گرفتم ۸ ماه گذشته یاد گرفت ولی همکاری نمیکنه میره گوشه کنار خو ...

ای واااای چ سخت و تلخ برای هر دوتون.اینقد طولانییییی.خب لابد طفلی آمادگیشو نداشته😳حالا چ اصراری داشتید

من خیلی تلاش کردم هر راهی رفتم وقتی دیدم بی فاسدست بی خیال شدم فقَط دیگه پوشکش نمیکردم یه روز دیدم وقای سه سال وچهارماهش بود بدون اینکه بهش بگم خودش دویدفت دستشویی. هنوز باورم نمیشه. بعد دوهفته هم مدفوعشو رفت دستشویی. بایدبش زمان بدی حتی شده یکسال 

وای که نمیدونی دختر من چی به سرم اورد اول یه پروسه یه هفته  یادنگرفت بعد یه پروسه یک ماهه یادنگرفت بعد تو ۲سال هشت ماهش به مدت بیست رووز پیرم کرد تا یادگرفت داغون شدم داغون 

پسر منم اصلا نمیگه...حتی اگه دو ساعت نبرم ـنمیگه  جیش دارم تا به زور ببرمش جیش کنه...چه کنم

امروز روز دومه اما واقعا خسته شدم

اگه باهام‌میومد راحت دستشویی مشگلی نداشتم میبردمش

2706