2737
2739
عنوان

تصمیم

53 بازدید | 5 پست

من تصمیم‌گرفته بودم با خواستگارم که ۸سال ازم بزرگتره بیشتر اشنا بشیم یعنی ی جورایی ازش خوشم اومده بود

دیروز خواهر بزرگم داشت با اون یکی خواهرم حرف میزد شنیدم گفت خاله پسره(یعنی خواستگارم) به خواهرم دوماه پیش گفته مادره پسره از خواهرم خیلی خوشش می اومده میخواسته بیاد خواستگاری ولی چون پسره کار نداشته نمیتونسته پاپیش بزاره اخرش هم خواهرم شوهر کرد چندماه پیش

من خیلی بهم ریختم انگار یه سطل اب یخ ریختن روم. میخوام جواب منفی بدم به پسره‌. نظره شما چیه؟حس خیلی بدی بهم دست داده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه شرایطی سخته...  من باشم جوابم منفیه... بازم بستگی به روحیه خودت داره که بتونی تحمل کنی.. ...

من همون لحظه گفتم جوابم منفیه. خواهرم گفت از تو پسره خوشش اومده دوست داره ولی مادرش از خواهرمون خوشش اومده بوده. ولی من اصلا نمیتونم کنار بیام. جوابم منفیه

2731

منم باشم جواب منفی میدم. ولی واسه زن دایی من که رفتن خالم از خواهر زن پایین خوشش اومد ولی چون واسه زن پایین گفته بودن روشون نشد بگن.ولی الان دایی زن پایین خیلی خوشبختم هممونم زن پایین و دوستان داریم.

فضول بی تربیت هستم +چند قطره انسانیت