2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نکنم همچین چرخی باشه 

میتونی زیکزاک بزنی دم پارچتو 

ولی چرخ سردوز تا جایی که میدونم جداس

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2728

من ژانومه دارم ، یه پایه ی سروز براش خریدم کارمو راه میندازه 

البته من خیاط نیستم برای کارهای خونه لازمم میشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
فکر نکنم همچین چرخی باشه  میتونی زیکزاک بزنی دم پارچتو  ولی چرخ سردوز تا جایی که میدونم ...

یه پایه سردوز بندازی بعد بزنی روی زیگزاگ سر دوز می کنه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738
فکر نکنم همچین چرخی باشه  میتونی زیکزاک بزنی دم پارچتو  ولی چرخ سردوز تا جایی که میدونم ...

نه انگارشنیدم یه مارکی سردوز هم  باهاش داره. همین ک میگی زیگزاگ بزنم بدشکل نمیشه روپارچه؟؟ 

😁
یه پایه سردوز بندازی بعد بزنی روی زیگزاگ سر دوز می کنه

عه چه جالب نمیدونستم مرسی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
نه انگارشنیدم یه مارکی سردوز هم  باهاش داره. همین ک میگی زیگزاگ بزنم بدشکل نمیشه روپارچه؟؟  ...

نه گلم داخل لباسه 

ولی اینجور که دوستمون گفته اگه پایه داره بزنی خوب میشه دیگه کار راه اندازه 😍

اهان. اره 😅اصن قیمت پارسال تا الان زمین تا اسمونه. چ برسه 15سال پیش.  ممنون

ولی میدونم مدل یاسمین چرخهای کاچیران که ایرانیه کیفیتش خوبه سردوز هم داره

اسفند 97 زن برادرم خرید یک میلیون وپانصد

2706