2737
2739
عنوان

درمان ناباروری

2835 بازدید | 87 پست

سلام 

من چند سال بود باردار نمیشدم تا اینکه توی یه مهمانی یکی از دوستام روشی بهم معرفی کرد که خداروشکر سه ماهه نتیجه گرفتم خواستم اینجا بذارم شاید کسی استفاده کنه و انشاالله نتیجه بگیره دوستم میگف خاله ام چند سال نازایی داشت به حدی که دکتر بهش گفته بود دنبال درمان نباش اسپرم همسرت کمتر از حدیه که بتونید بچه دار بشید ولی با این فرمول الان دوتا پسر داره میگف دکترش توی پرونده پزشکیش نوشته داده ی امام رضا (علیه السلام)

پودر زنجفیل و تخم هویج از عطاری بگیری و باهم خوب مخلوط کنید (از هرکدام به اندازه مساوی) از عطاری کپسول خالی هم میتونید بگیرید این پودر آماده شده رو پر کپسولها کنید و شوهرتون صبح یکی شب یکی بخوره 

انشاالله زود نتیجه بگیرین 

التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بدون کپسول چه مقدار باید بخوریم؟؟؟

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

توکل بر خدا اینم انجام میدیم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

ان شالله همه نتیجه بگیرن....منم بچه میخوام...ولی الان با کرونا دنبال دعوا ودرمان نیستم....شاید در دوره کرونا هودش گرفت ما هم نی نی دار شدیم...دیگه به درمان و دکترم هم نیازی نبود..  

ان شالله

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
من کلومفین خوردم و الان ۱۲ روز از پریودی من هست اما زیر دلم درد میکنه کلومفین میخوردم

شما کلومفین خوردین...برای سونو پیش دکتر رفتین...یا سرخود خوردین...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2706