2737
2739
عنوان

توگلوی بچم پوست تخمه گیر کرده

11098 بازدید | 18 پست

خانوما فک کنم تو گلوی بچم پوست تخمه گیر کرده تخمه که خورد مدام سرفه میکنه و زبونشو تا ته میاره بیرون انگار میخواد یچیزو تف کنه نمیتونه ۱۵ ماهشه نمیفهمم دقیقا چرا اینچوریه بنظرتون چیزی مونده گلوش؟ ازدیروزه اینجوریه 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه نون میخورن وقتی چیزی تو گلوعه لابد چیزی خورده...چسبیده ب گلوش عزیزمممم بمیرم الهی

از دیروز غذا خورده ولی بازم همینه گاهی دستشم میکنه تو گلوش😔

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2728
2738
با انگشت اروم ببر تو دهنش ببین چیزی حس میکنی ...

نمیزاره که جیغ میزنه دستمو بردم شوهرم نگهش داشت هیچی حس نکردم البته خیلی جیغ زد دستمم گاز گرفت نمیزاشت دقیق بفهمم

اره احتمالا ،،کدوم شهرین ،، کسایی هستن ک برمیدارن، 

بجنورد 

بجنورد 

بپرس کسی هست احتمالا ک بتونه برداره ،،تو شهر ما یکی هست از دکترم بالاتره ،،استخون ماهی خورد اقام داشت خفه میشد برداشت 

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
2706