2733
2739
عنوان

داماد خوبم... عروس بدم خخخ

699 بازدید | 16 پست
یه خانمی میگفت خدارو شکر! داماد خوبی دارم.دخترم هرچی بخواد براش میخره.دخترم تا ظهرمیخوابه عصرشم میره گردش و خرید، شب دامادم غذا میخره میاره. ولی هرچی از داماد شانس آوردم از عروس خوب، بی نصیب بودم زن نیست که! تا لنگ ظهر میخوابه، نه زندگی میفهمه نه آشپزی میکنه.همش دنبال ولگردی و ولخرجیه بیچاره پسرم شب میاد از شام خبری نیست، خودش یا باید بخره یا درست کنه. هیچی هم بهش نمیگه! !!! 😳😳 نوع نگرش رو داشتین خدایی :-)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فسقلک مامی واقعا همه هم فکر میکنن خودشون خوبن نمونش تو نی نی سایت زیاده که از مادرشوهر و خواهر شوهر بد میگن ولی فکر میکنن خودشون خواهرشوهرخوب و مادرشون مادرشوهر فرشته ای واسه زنداداششونن
خــدایـا دستانم را بہ سویت میگیرم تا گره از دستم باز شود التماس دعا
یک بوم و دو هوا همینه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
والا همینایی که این جملات رو خلق میکنن خودشون هم نسبت به بچه هاشون تعصب دارن و نسبت به افرادی که به خانواده شون ملحق شدن مثل عروس بی تعصب
خداوندا به خاطر هدیه زیبات شکرتتتتت خودت برام حفظش کن سالم بیاد بغلم آمین
2738
همه ایرانی ها قطعا بچه هاشون رو خیلی دوست دارن و بیشتر دوست دارن نسبت به کسی که وارد خانواده شون شده چه عروس چه داماد اما عروس جایگاهش بدتره چون زنه و زنها هم روابطشون پیچیده تره
خداوندا به خاطر هدیه زیبات شکرتتتتت خودت برام حفظش کن سالم بیاد بغلم آمین
الانم میان میگن مادرشوهر من همش زندگیمونا خراب میکنه ولی مامان جونم هرکاری واسه زندگی پسر و عروسش میکنه و از جون و ذل واسشون مایه میزاره
محبوب واقعا همینه ادم وقتی عروس میشه و بعضی رفتارا رو میبینه تازه میفهمه خودشم همچین خواهر شوهر خوبی و مادرشم مادر شوهر خوبی واسه زن داداشش نبوده!! البته اگه وجدان داشته باشه
من همینجا توی یه تاپیکی دیدم چند تا خانم که پسرشون حالا دو سالش بیشتر نبوده میگفتن ما داریم واسه پسرمون زحمت میکشیم و خودمون باید عروس رو انتخاب کنیم.. و اگه سرخود زن بگیره نمی بخشیمشون...!! ولی جالبه همچین حقی رو به مادر همسرشون نمیدن!!
دقیقا پاستیل یکی چند روز پیش تاپیک زده بود مادرشوهرم میخواد بیاد خونمون راه کار بدین چکار کنم خیلی بهش بد بگذره و بچزونمش جالبه بقیه هم ایده میدادن اونم چه ایده هایی به عقل جن هم نمیرسید