2737
2734

بچه ها من الازین دو و نیم رو نصفشو هرشب دکتر برام تجویز کرده بودبخاطر بی اشتهایی عصبی دوهفته اول محشر بود هم اشتهام درس شده بودهم خوابم الان ولی دوباره برگشتم به حالت قبل چی کار کنم فعلانم کرونا هست نمی تونم برم پیش دکتر؟

ببخشید منظورتون الانزاپین هست؟ چون شوهرم ی مدت هست ک استفاده میکنه فک کنم باید دوزش بیشتر بشه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
ببخشید منظورتون الانزاپین هست؟ چون شوهرم ی مدت هست ک استفاده میکنه فک کنم باید دوزش بیشتر بشه

آره همونه خب برای چی استفاده میکردن همسرتون مشکلشون چی بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره همونه خب برای چی استفاده میکردن همسرتون مشکلشون چی بود؟

شوهرم افسردگی شدید داشت البته ۴ماه قبل ک از ۴تا شروع کرد والان هم بهش ی دونه میدم شوهرم هم اشتهاش زیاد شده وراحتر میخوابه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731

دکترش گفت هروقت ک خوابش کم میشه باید بیشتر بهش بدم البته والپرات سدیم هم میخوره دو هفته هست ک هرکدومش ی دونه بهش میدم چون الان خداراشکر بهترشده

شوهرم افسردگی شدید داشت البته ۴ماه قبل ک از ۴تا شروع کرد والان هم بهش ی دونه میدم شوهرم هم اشتهاش زی ...

اهان خداروشکر ترخدا دعا کنین منم بهتر میشم با این شرایط دیگه امید به زندگی ایمو از دست دادم همشم حالت تهوع دارم

اهان خداروشکر ترخدا دعا کنین منم بهتر میشم با این شرایط دیگه امید به زندگی ایمو از دست دادم همشم حال ...

انشالله ک حالتون خوب بشه

2738