2733
2734
عنوان

بیایدباردارم غربالگری رفتم

492 بازدید | 66 پست

غربالگری اولمه 12هفته و4روز.احتمال دادپسره.

ولی گفت عددntیکم بالاست 2/98

حالابایدصبرکنم تاجواب ازمایشمم بیاداسترس دارم نکنه بچم مشکلی داره .دکترسونوگرافی گفت یکم بالاست ولی ازمایشگاه بایدتشخیص بده ک خطرناکه یانه؟بنظرتون چیکارکنم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه چن سالته؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
عدد ntبالا باشه چی میشه؟یعنی دختره؟

چ ربطی به جنسیت داره این خرافاتو بزار کنار دعا کن چیزی نباشه 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
عدد ntبالا باشه چی میشه؟یعنی دختره؟

ن ربطی ب جنسیت نداره.احتماال دادکه بچم پسره .عددntمربوط ب مشکلات کروموزومی وذهنی وایناست.ولی مااصلاسابقه هم چین چیزایی نداریم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
2738

ایشاالله که چیزی نیست بدبه دلت راه نده والا من ۴ماه پیش بارداربودم ازمایش دادم منوترسوندن گفتن سرطان داری رفتم دوباره تکرارکردم ازامیشوهیچیم نبودسالم بودم خداروشکر نگران نباش

👈من از قوانین پیروی نمیکنم خودم میسازمشون👉✌✌
وای خدا سوال پرسیدما کلا نمدونم چیهnt دارم میپرسم ازش چ زود قاضی میشین

منم ک خودم باردارم و غرباگری انجام دادم ntنمیدونم چیه😁😁😁😁 وقت دکترم گفت همه چیش خوب و نرماله

خدایا همه رو ب آرزوهای قشنگشون برسون و کسی و تو حسرت چیزی نزار
منم ک خودم باردارم و غرباگری انجام دادم ntنمیدونم چیه😁😁😁😁 وقت دکترم گفت همه چیش خوب و نرماله

Nt به غربالگری اول میگن برای تشخیص جنسیت زودتر

👈من از قوانین پیروی نمیکنم خودم میسازمشون👉✌✌

Nt برای مشکلات کروموزومی وسلامت ذهنی ومغزیه

2706