2733
2734
ضرر نمیکنی آخه دائما در حال بالا پایین شدنه

نه دیگه یه سرویس طلا میخریدم یا چند تا النگو میرفتم باهاشون کیف میکردم و فکر فروششو نداشتم ک بخام ضرر کنم

سلام علیکمه سابق...هر کی الکی گزارش میزنه ک کاربریا بسوزه هاپوکوماره

واییی الان شدیدا به 30 ملیون پول احتیاج داریم تا بریم سرخونه زندگیمون.لعنت به این زندگی که 30 ملیون تومن برای بچه مایه دارا پول تو جیبیه مال ما فقیرا با 30 ملیون کل مشکلاتمون حل میشه ای خدا😭😭

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی الان شدیدا به 30 ملیون پول احتیاج داریم تا بریم سرخونه زندگیمون.لعنت به این زندگی که 30 ملیون ...

من دقیقا مثل توم

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
2731

راستش من مستاجرم ۳۰ تومن پول دارم نمیدونم چیکار کنم هیچکاری نمیتونم باهاش بکنم نظرتون چیه

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
2738
بهترین سرمایه گذاری هست. پدرم سال ۹۲ چند میلیون خرید. الان فکر کنم چند میلیارد ارزش داره.

چجوریه میشه بگین

خدایا کمکم کن سال دیگه اینموقع هیچ دغدغه فکری نداشته باشم آمین
من دقیقا مثل توم

کلی دعا کردم انگار خداهم دیگه منو نمی بینه. بخاطر 30 تومن ناقابل خونه ای که با چنگ و دندون نامزدم پولش رو جمع کرده بود خریده بود رو میخواد بفروشه😔😔

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2706