2737
2734
عنوان

داستان واقعی ماهنی🌹از خانم گلکار💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 54345 بازدید | 198 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته نباشی عزیزم مرسی خیلی جالب بودداستان    

ممنونم مهربون💚💚💚🌹🌹🌹

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
اسی ممنون عزیزم خیلی قشنگ و خیلی هم غمگین بود،مرسی

قربون محبتت برم عزیزم🌹🌹🌹💜💜💜

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2728
2738
عزیزم دست گلت درد نکنه 🌹🌹🌹🌹ولی چرا بعضی از پارتها حرف ها درهم هست نمیشه خوند 

ممنونم

کدومشون عزیزم؟شاید اشکال از نت بوده

سلام عزیزم خیلی عالی بود واقعا این داستان ها خیلی خاص هستند 🌹🌹🌹🌹🌹ممنون از اینکه وقت میگذاری وبرامون اونها رو میگذاری ولی خانمی اگه اینجوری پیش بره دیگه شوهرامون طلاقمون میدن همش سرمون توگوشی وداستان جدیده 

سلام عزیزم خیلی عالی بود واقعا این داستان ها خیلی خاص هستند 🌹🌹🌹🌹🌹ممنون از اینکه وقت میگذاری وبر ...

سلام مهربونم🌷ممنونم لطف داری واقعا باید ازنویسندشون تشکرکنیم که اینقدرداستاناشون جذابه😚🌸

آره اوضاع خطرناک میشه وقتی میایم نی نی سایت🙈

طلاجون خسته نباشی خیلی داستان قشنگی بود ممنون 

ممنونم عزیزم نظرلطفته گلم‌😚😚😚😚

ممنون عالی بود اخرش گریه کردم     ماهنی طفلک چه عمر کوتاهی داشت خدابیامرزش    

خواهش میکنم مهربون🌹🌹🌹😍😍😍

2706