2733
2734
عنوان

من كار بدي كردم؟؟؟؟خيلي دختر بديم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3426 بازدید | 96 پست
دقیقا عشق و با بچه بازی اشتباه گرفتن هم خودش بچس هم پسره معنی عشق و نمیدونن اصلا

اون خيلي هم خوب ميدونست دوسال طفلك به پاي من موند وقتي بهش گفتم منم دوست دارم (كه دروغ گفتم🤦🏻‍♀️) از خوشحالي بال دراورده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی دوستش نداشتی بیخود کردی وارده رابطه شدی دوست پسره قبلیت خربود ولت کرد توام...اون پسرمادر داره میفهمی مادر اب شدن بچشو میبینه غصه خوردنشو میبینه روز یهزاربارمیمیره نکنید اینکارو نکنید 

2728
این بیچاره که این کارو باهات نکرد،حالا خوبه این پسره بره انتقام تورو از یه دختر دیگه بگیره،خیلی ببخش ...

من فقط حرصم از اين ميگيره كه اگه قراره من تاوان پس بدم عشق خودم بدترشو بايد پس بده اون از من خيليييي استفاده ها كرد

اره اصلااا دوسش ندارم 

پس ازین نظر که هیچی

اما توضیح رو حالا خود دانی

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
ببخشید ولی دوستش نداشتی بیخود کردی وارده رابطه شدی دوست پسره قبلیت خربود ولت کرد توام...اون پسرمادر ...

مامانش منو ميشناخت و كاملا درجريانه رابطمون بود😔هم مادرش هم خواهرش  

2738

خیلییییی مزخرفه استدلالت از اینکارت، انقققد ضعیفی ک مثلا انتقام گرفتی؟؟؟؟؟ اونم از ی بیگناه، ک دوست داشت، اگ واقعا میخای قوی باشی و با شخصیت رفتار کنی،کسی ک  بهت خیانت کرده، حالشو جااا بیار، اونو نچزووون، نه اینک بری عقده هاتو سر یکی دیگ خالی کنی

موقعی ک با اون حالت خوب بود، این بیچاره سهمی داشت توش، ک حالا حال بدیتو سراون خالی میکنی،، متأسفم برات، کار خیلی زشت بوووود خیلی.... 

جواب دل تورو اونی ک بهت خیانت کرده باید بده، نه اونی ک دوست داره... همین شماها گند میزنید ب عشق و عاشقی، ک هیشکی دیگ باورش نداره

خیلییییی مزخرفه استدلالت از اینکارت، انقققد ضعیفی ک مثلا انتقام گرفتی؟؟؟؟؟ اونم از ی بیگناه، ک دوست ...

اون هر روز خوش بخت تره هييييچ تاواني هم پس نداده منم تنها چيزي كه به ذهنم رسيد اين بود ك منم اين بلا رو سر يكي بيارم حالا كه خدا انتقام نميگيره 

2706