2733
2739
دورسرت بگردم ناراحت نشو از حرفم اما این اسمش عشق نیست عشق مثل احساس مادرانه از ته دله هیچوقت یه ما ...

بابا زشته دور سرش نگرد جونه عاشق پیشت نمیزفهمهه 100 دور هم بگردی حرف حرف خودشه نگردی ها سرش لوس می شه 🤗😁🤣🥰

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

من قدم 163 شوهرم 179 فقط 3سانت از عشششششققققتتتت کوتاهتره ولي اصلا نه ب چشم مياد کنار هم ک راه ميريم نه براش مهمه بنظرم بجاي دنبال راهي واسه بلند شدن قدت وظاهرتي توي انتخابت تجديد نظر کن خواهرانه ميگم فردا روز همين عشقت اگه زنش شي مدام از ظاهرت ايراد ميگيره و زندگي بهت زهر ميشه اونوقت ميگي کاش انتخابش نکرده بودم زندگي مشترک احساس برنميداره دختر جون

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره قدت بلنده منم 163 بودم تو 25 سالگی الان نمی دونم چندم چون اون موقع نی خواستم بیمه تامین اجتماعی ...

تو دو کیلو اضافه کردی من فکر کنم ۱۰ ۱۵ کیلو😭😭😭😭😭😭😭

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
تو دو کیلو اضافه کردی من فکر کنم ۱۰ ۱۵ کیلو😭😭😭😭😭😭😭

اخه شما متاهلی من مجردم 

یه اخلاق دیگه که من دارم من بلوز جدید که می خرم می زارم تح کمد بلوز تازه که 5 سال قبل خریدم رو نی گوشم اگه تنگ شد به طور اتوماتیک میلم به غذا نمی کشه تا بلوزه اندازم بشه

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2740
اخه شما متاهلی من مجردم  یه اخلاق دیگه که من دارم من بلوز جدید که می خرم می زارم تح کمد بلوز ت ...

ربطی به متاهل و مجرد بودن نداره خواهرم. نامرهیزی زیاد کردم فعالیت هم ندارم واسه همین اینجوری شدم. وگرنه قبلش هم متاهل بودم نرمال بودم. .البته بجزء وقتی باردار بودم😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ربطی به متاهل و مجرد بودن نداره خواهرم. نامرهیزی زیاد کردم فعالیت هم ندارم واسه همین اینجوری شدم. وگ ...

منم ادم کم تحرکی ام فقط یه 2 تا موضوع باعث لاغریمه یکی خیلی خیلی تنبلم کسی چایی دم نکنه پا نمی شم دم کنم و دم اینکه خیلی خسیسم چاق شم لباسی تنم نشه اونقدر خود به خود نمی خورم تا لباس عالی بشه به تنم و مانتو های سایز کوچیک ارزونتره تو تغییر فصل تک سایزا اونارو من می خرم با گول یه مانتو که شما می خرید من 2 تا می خرم 😁😁😁🤗

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
منم ادم کم تحرکی ام فقط یه 2 تا موضوع باعث لاغریمه یکی خیلی خیلی تنبلم کسی چایی دم نکنه پا نمی شم دم ...

وای خدا😃😃😃چه باحال