2737
2739

فکر نمیکنی داره بهونه میاره بپیچونتت حالا خوبه ۱و ۹۲نیس که همچین حرفی میزنه من ۱۶۵ هستم و شوهرم ۱۸۲ اصلا اختلاف زیادی به چشم نمیاد😑

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
باور کن من تو تمام خانواده شوهرم از همه قد کوتاهترم یعنی همه قد بلندن خودم گاهی وقتا حرص میخورم ولی ...

چون دوست داره قدتونو *-*

منم هم قد شمام

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دوست داره قدتونو *-* منم هم قد شمام

شما اذیت نمیشی بخاطر قدت؟؟؟

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
من خودم حالا می گن علمی نیست به خدا راس می گم قدم تا 22 سالگیم رشد کرد این یک  دوم اینکه الان ...

من قدم بلنده و تو ۱۲ سالگی پریود شدم  همچنین دخترهای فامیلم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
2738
من قدم بلنده و تو ۱۲ سالگی پریود شدم  همچنین دخترهای فامیلم

حتما ارثی بوده پدر و مادرت خیلی بلند قد بودن پدرو مادر من معمولی بودن منم 13 سالگی پریود شدم قدم 162 هستن البته قدم قبلا بلند بوده ولی بعد 30 سالگی کم کم قد کوتاه می شه

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕