2737
2734
عنوان

خاطره زایمان

563 بازدید | 68 پست

بچها من زایمان دومم بود  مهر ماه ۹۸ ، همه جمع شید بگم بهتون، من بارداری خیلی سختی داشتم بارداری اولم خیلی راحت بود و بی دردسر هستین از اولین روز ی که فهمیدم دومی را باردارم تا روزی که به دنیا اومدو واستون بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم زایمان دومم مهر ۹۸ بود چه جالب برای منم زایمان اولم راحتر بود دومی خیلی سخت بود

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
2728
2738
[QUOTE=131203544]سلام عزیزم منم زایمان دومم مهر ۹۸ بود چه جالب برای منم زایمان اولم راحتر بود دومی خ ...

نمیدونم منم فکر میکردم راحتتر باشه دکارم میگفت لگنت عالیه برای زایمان بدون امپول فشار بیشتر از ۵ سانت باز نشدم بعد از ۷ ساعت خیلی ساعتهای سخت و بدی بود اخر سر دکتر راضی شد آپول فشار بزنه بعد از امپول بلافاصله فول شدم  

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
نمیدونم منم فکر میکردم راحتتر باشه دکارم میگفت لگنت عالیه برای زایمان بدون امپول فشار بیشتر از ۵ سان ...

من بیست و یک روز پیش زایمان کردم.سه ساعت توی ۱۰ سانت بودم. اما بچه نیومد پایین. 

تا آخر با دستگاه کشیدن ش بیرون.

همش هم بهم میگفتن بچه اول سخته.

2706