2737
2739

۲۵ هفته ام...عفونت واژن دارم...دکترم رفتم اما تموم نمیشه ...شیاف کلوتریمازول و مترونیدازول مصرف میکنم.اما میترسم خوب نشه و مشکل ساز بشه..

درمان دیگه ای سراغ دارین بچه ها؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
قدمش مبارک باشه خدا حفظش کنه انشالله بسلامتی بگیری بغلت منم دختر دوستم ولی شوهرم پسر میدوست 

ممنون عزیزم...بچه اولمونه ...بقول مامانم نوبرونتونه😍هرچی باشه سالم باشه

ماست رو میگی؟ نه راستش مصرف نکردم...ماست مامانم خودش درست میکنه میده بهم 

بعضی ماست ها پروبیوتیک دارن ولی منظورم کپسول پروبیوتیکه ایرانیش لاکتوواز و لاکتوفم بد نیست ولی فرانسویش ژینوفیلوس عالیه 

بعضی ماست ها پروبیوتیک دارن ولی منظورم کپسول پروبیوتیکه ایرانیش لاکتوواز و لاکتوفم بد نیست ولی فرانس ...

به دکترم میگم ببینم مینویسه برام یا نه...ممنونم 💗

خود درمانی نکن عزیزم. عزیزم اگه میترسی بری دکتر بخاطر کرونا تو اینستا یا واتس اپ با دکتر بزرگ زاده مشورت کن. ایشون بخاطر کرونا جواب سوال همه رو میده. بنظر من بهترین دکتر زنانه. هم با حوصله است هم مهربون و هم خیلی با سواد. این آدرس اینستای ایشونه: دکتر شبنم بزرگ زاده     Dr_Bozorgzade   و اینم شماره واتس اپ ایشونه: 09911616251