2733
2734

17سالمه رشتم تجربیه ازهمون کلاس اول اصلا درس نخوندم ولی ب درس علاقه داشتم 

سال هفتم کمی رفتم سمت درس ک باز دیگه نرفتم تا الان ک یازدهمم 

ینی من پارسال برای امتحانای ترمم شاید نیم ساعت فیزیک شیمی خوندم و ۱۴یا۱۲شدم 

امسال یکی دوبار رفتم کلاس خصوصی فیزیکوریاصی چون یکم تصمیم ب درس خوندن داشتم ک هردوتاشون کلی گفتن چرا درس نمیخونی میتونی رتبه های خوبی بیاری

اما من حس میکنم واقعا تعریفاشون الکی بود 

و اینکه من توخونمون اصلا اون ارامش درس خوندن نیس خواهرم مدام سروصدامیکنه 

بنطرتون من بهانه الکی میارم یا واقعا توخونه شلوع نمیشه درس خوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوازدهمم . بزا یه چیزی بگم بهت اگه میخوای سال اول قبول بشی حتتتتماااا از الان شروع کن کلاسو ... بزار کنار بچسب به درس یازدهم و در کنارش حتی دهم هم بخون چون دوازدهم انقد سخته ک وقت نمیکنی .

اگ از الان بخونی حتمااا میشه اشتباه منو نکن الان کلی استرس دارم و گذاشتم سال دیگ یکسال عقب میوفتم .

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم
2738

یه حدیش بهانس یه حدیش جوه ولی بیش ترش تنبلی مغزته راه حلشم اینه به کم راضی باشی ینی چی ینی تو ذهنت نگی ای بابا من حتما باید یهو بشینم دوساعت بخونم یا حتما بشینم این فصلو تموم کنم باید فقط بشینی سر درس هرچقد در توانت بود بخونی و در حینشم سعی کنی بتونه نیاری و فقط و فقط تو اون تایم سرت به درس باشه

عزیزم بخون تایپینگمو من با جیغای مغزم دارم درس میخونم

بنظرم به مادرت بگو اگه ادامه بده ب پدرت میگی و سعی کن با حرف زدن بهش بفهمونی گناه میکنه بگو همونطور ک نمیتونی نسبت ب اینکه پدرت خیانت کنه بی تفاوت باشی به این ماجراهم نمیتونی اهمیت ندی

اخه تومیتونی مدام با صدای تلویزیون وخواهربرادری ک هی میان تو اتاقو میرن درس بخونی

بنظرم حق داری... منم کنکوری بودم دیدم نمیتونم با سر و صدای بچه های کوچیکتر درس بخونم واسه همین مثل مدرسه صبحها پا میشدم میرفتم کتابخونه شهرمون تو سالن مطالعه اش که ساکت بود درس میخوندم ناهار برمیگشتم خونه و دوباره میرفتم تا عصر..اینجوری تونستم بخونم برای کنکور و یه رشته خوب دانشگاه تهران قبول شم

اخه تومیتونی مدام با صدای تلویزیون وخواهربرادری ک هی میان تو اتاقو میرن درس بخونی

شرایطت واقعا سخته من خودمم نمیتونستم تحمل کنم صدا و رفت و امدو ولی بنظرم شرو کن بالاخره مامان باباتم ببینن راه میان یکم

یه حدیش بهانس یه حدیش جوه ولی بیش ترش تنبلی مغزته راه حلشم اینه به کم راضی باشی ینی چی ینی تو ذهنت ن ...

میتونم بخونم تنبلیم میاد مثلا درسایی ک دوس دارمو برای امتحان ترم میخوندم عصر قبل امتحان زیستو برداشتم بکوب تا ۹شب خوندم نتیجشم عالی گرفتم ینی ی جوریم هرچقدربخونم نتیجه میگیرم ریاصی ی ساعت خوندم ده گرفتم اما واقعا سخت بود حتی اونایی ک خونده بودن نمیتونستن جواب بدن 

لزخودم متنفرم ک انقدر بی ارادم

2706