2733
2734
عنوان

رسم و رسوم غلط😔🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگید که دلم خونه🤦‍♀️

چرا عزیزم؟منم جنگی بود توخونمون سراین مسئله.خونواده اسرارکه باید این برنامه باشه من وشوهرمم قبول نمیکردیم تهشم خونواده موفق شدند

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید
2731

کلا از رسمو رسوم متنفرم و دوس دارم واس دل خودم زندگی کنم نه اینکه رسمو روسوما منو ببندن و محدودم کنن

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2738

خانواده نامزدم رسم دارن هرعیدی که برام میارن و اون فامیلاشون رو که دعوت میکنن باید اونا یه پولی رو بذارن رو عیدی اگه خانواده عروس اون پولارو بگیره هرسری باید شام بدن. ماهم نه پولارو میگیریم نه شام میدیم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
من به این نتیجه رسیدم که چون واسه اعصاب و روان خودم ارزش قائلم باید بهشون احترام بگذارم

من بابای مامانم پیاز میکرد تو واژن عروساش اگه فردا صبح زنه بلند میشد اروغ پیاز میزد یعنی حامله است  (بیچاره ننه من)

2706