2733
2734
عنوان

چرااااااااااا کسیییییییی نمیااااااااد جوابه منوووووو بدههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 22 پست
قشنگ میشه عزیزم.فقط اکسیدان ۱۲ درصد بریز که روشنتر بشه . رنگایه فانتزی با هربار شستن کمرنگتر میشه و ...

عشقم اکسیدانه ۶ گرفتم یعنی تیره میشه ؟؟؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
عشقم اکسیدانه ۶ گرفتم یعنی تیره میشه ؟؟؟

آره ۶ خیلی تیره میشه.۱۲ بگیر یا حداکثر ۹ عالی میشه

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ۶ خیلی تیره میشه.۱۲ بگیر یا حداکثر ۹ عالی میشه

یه کاربر نی نی سایت ارایشگر بود بهم گفت ۶ بگیر

عزیزم منم آرایشگاه داشتم .ولی ۶ خیلی تیرست،موهاتم که مشکیه،به زووور یه تون بنفش تو نور نشون میده ...

ولی اکسیدان ۱۲ رنگ بادمجونی و بنفشی رو که دوست داری بهت میده...واریاسیون بنفشتم تقریبا ۴،۵ سانت بریز

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2728
عزیزم منم آرایشگاه داشتم .ولی ۶ خیلی تیرست،موهاتم که مشکیه،به زووور یه تون بنفش تو نور نشون میده ... ...

گلم چه رنگه ابرویی بگیرم که بهش بیاد؟؟؟؟

گلم چه رنگه ابرویی بگیرم که بهش بیاد؟؟؟؟

همون رنگ موتو به مدت پنج دقیقه بذار رو ابروت و زود بشور،فقط یه حاله ای از رنگ موت میگیره و قشنگ میشه

همون رنگ موتو به مدت پنج دقیقه بذار رو ابروت و زود بشور،فقط یه حاله ای از رنگ موت میگیره و قشنگ میشه

پس مداد ابرو یا آکوه چه رنگی بگیرم که به موها بیاد؟؟؟

2738