2733
2739
عنوان

به شوهرم میگم شما مردها چرا دوست دارید بچه دار بشید

| مشاهده متن کامل بحث + 3361 بازدید | 214 پست
میدونی چرا همچین نظری دارم مردهایی مثل شوهرت انگار ازدواج میکنن بخاطر عاشق بودنشون،بخاطر علاقه ی زی ...

داری اشتباه فک میکنی عزیزم بچه باعث ثبات زندگیه گرمیه و شیرینیه زندگیه ک ی مرد دوس داره از عشقش داشته باشه نمیگم همسرم منو دوس نداره اما نظرش اینه ک ب رفاه کامل برسه توی ی شرایط خیلی بکر بچه ب دنیا بیاد در صورتی ک عاشق بچه اس اینو از رفتارش با بچه های دیگه متوجه شدم منم میگم بچه با خودش روزی و رزقشو میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه این خوبه؟

من خیلی بچه دوست ندارم

و دوست داشتم یه چندسالی دونفری باشیم بعد یه دونه بچه می آوردیم فقط و فقط یه دونه

نه این که فرتی بعد از ازدواج بخاطر اسرارهای شوهرم بچه دار بشیم

ولی خب خداروشکر

شما مثل من نگران این نیستی بعد بچه اول شوهرت بچه دوم بخواد ولی من این نگرانی رو دارم متأسفانه

2740
حس نمیکنی خودت رو بیش از همه چی دوست داره و حتی بچه براش مهم نیست؟

متأسفانه سؤالتون برای من خیلی سخته

چون شوهر من از دوران عقدمون زیر گوشم زمزمه میکرد که عروسی کردیم بچه دار بشیم و متأسفانه من اینو میزاشتم به پای دوست داشتنش و تو ذهنم نمیتونم تصور کنم که شوهرم از من بچه نخواد یا نمیخواست چه حسی بهم دست میداد 

😂😂😂انشاالله همیشه بخندی

فدا مدا

تو هم اینقد حساس نباش

بیخیالی طی کن

من رمز خوشبختی واقعی را چشیده ام، باید حال را دریابی، نه اینکه همیشه افسوس گذشته را بخوری و فکر آینده باشی. باید قدر لحظاتی را که در اختیار داری بدانی( جروشا ابوت )
متأسفانه سؤالتون برای من خیلی سخته چون شوهر من از دوران عقدمون زیر گوشم زمزمه میکرد که عروسی کردیم ...

ما بچه نمیخواییم 

برای همین پرسیدم 

این بهم حس خیلی قشنگی میده 

که زندگی مون بخاطر خودمون هست نه بخاطر بچه 

😁
ما بچه نمیخواییم  برای همین پرسیدم  این بهم حس خیلی قشنگی میده  که زندگی مون بخاطر ...

درسته

خوش بحالتون میدونید اگه بعد از چند سال دارید ادامه میدید فقط و فقط بخاطر دوست داشتن و عشقتونِ❤

درصورتی که گاهی بعضی زن و شوهرها فقط و فقط بخاطر بچه با هم ادامه میدن و این خیلی بده

2706