2737
2739
عنوان

پریودی دخترم

10793 بازدید | 23 پست

بچه ها دخترم 11 سالشه پریود شده دومین بارشها خیییلی خونریزی داره منم نوار بهداشتی های بزرگ میگیرم براش امروز رفتم کمکش کنم نوار بهداشتی شو عوض کنه یه لخته خون بزرگ سیاه دیدم به نظرتون خیلی غیر طبیعی نیست؟؟؟؟

وا کمک کردن نداره دیگه

نه طبیعیه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا خب غیر طبیعیه

البته شایدم چون دفه های اولشه اینجوریه یه دکتر ببر

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

نه منم همسن دختر شما بودم اولش خیلی زیاد بود من حتی یادمه ببخشید البته می رفتم ادرار بکنم به جای ادرار خون میومد بیرون از اونجایی که ادرار میاد بیرون خونریزیم وحشتناک زیاد بود

2738

ن منم همینجورم بعدشم چرا میرید کمک؟؟ مادرشید ک درست نذارید حیا بچه ریخته بشه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

من از همون اولش لخته بود دیگه کم کم بهتر شدم قبل از پریودی دوای گرم بهش بده کمر و دلش رو با روغن گرم چرب کن کیسه آب گرم بذار رودلش تا رحمش گرم بشه 

احتمالا رحمش سرد هست

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706