2737
2734
عنوان

به سوی ظهور.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12637 بازدید | 228 پست
بدون اطلاع من تاپیک زدین؟  من؟  مدیر فعلی سایت پرژک هستم

😁

مگه نگفته بودم؟😕من که اطلاع رسانی کردم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

چرا هم دوست داریم اقا بیاد هم میترسیم؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه فکر میکنم نمیتونم حق از باطل تشخیص بدم  مثلا همین سید یمانی یا سید خراسانی با وجود ای ...

راه شناخت باز هست،فقط تفکر و دقت میخواد.شما اصل ولایت رو که خوب یاد بگیرید،بحث مهدویت و انتظار رو خوب هضم کنید با جریان های انحرافی آشنا میشید و بصیرت به دست میارید.

الان احمدالحسن،انجمن حجتیه،فرقه شیرازی،ابطحی و....گسترده و با شدت دارند تبلیغ میکنند.

اساتید خیلی خوبی در این زمینه کار کردند،دنبال کنید مباحث مهدویت رو و مطالعه زیاد داشته باشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
من همش دعامیکنم این هفته ک تولده آقاس بهمون ی عیدی خیلی بزرگ بدن ان شاءالله ظهورشون نزدیک بشه وخودشو ...

انشاالله 

اما دقت کنید که حضرت یار میخواند،از خودمون بپرسیم ما برای ظهور چکار کردیم؟

کدوم گناه رو به نیت تعجیل ظهور ترک کردیم؟

انشاالله  اما دقت کنید که حضرت یار میخواند،از خودمون بپرسیم ما برای ظهور چکار کردیم؟ کدوم گنا ...

میشه درخاستمو قبول کنید ی سوال خیلی خصوصی دارم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
بانو جان درسته ک میگن از نشانه های ظهور مریضی ناشناختس ک کل جهان فرامیگیره حرمهارو تعطیل میکنن حتی خ ...

بله از علائم غیر حتمی و نشانه های آخر الزمان هست.

بالاتر درباره علائم صحبت کردم،نگاه کنید.

وقتی سخنرانی های رائفی پورروگوش میکنم واینکه چقدددرررریهودازما جلوتراست درزمینه ظهور چطوری دارندنشان ...

بله اگر دشمنان مهدویت رو بررسی کنیم دو گروه بزرگترین دشمنان مهدویت هستند.یهود و تشیع!!!!

یهود همه جانبه تلاش کرده در این زمینه

2740
بله اگر دشمنان مهدویت رو بررسی کنیم دو گروه بزرگترین دشمنان مهدویت هستند.یهود و تشیع!!!! یهود همه ج ...

درخاستمو قبول نمیکنید

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
راه شناخت باز هست،فقط تفکر و دقت میخواد.شما اصل ولایت رو که خوب یاد بگیرید،بحث مهدویت و انتظار رو خو ...

خیلی گیج کننده اس 

تا بخوام یه نفر دنبال کنم یه عده اون فرد دروغگو خطاب میکنن

افراط و تفریط خیلی زیاده 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
بله اگر دشمنان مهدویت رو بررسی کنیم دو گروه بزرگترین دشمنان مهدویت هستند.یهود و تشیع!!!! یهود همه ج ...

اینکه تو تیراندازهای مدام روبه کعبه گذاشتن که به محض ظهورحضرت روبزنن یااینکه جنگ یمن روراه انداختن که سیدیمانی روبزنن واقعابرام سوال بوداخه یمن چرابایددرگیرجنگ بشه کشوری بااین فقروکوچیکی چه خطری برای عربستان داره تااینکه رائفی پوراینطوری گفت

درمورد ۳۱۳ نفر بگو لطفا

یاران حضرت مهدی علیه‌السلام، منحصر در ۳۱۳ نفر نیست؛ چرا که یاران حضرت، به سه ‌گروه تقسیم می‌شند: گروه اول ۳۱۳ نفرند که فرماندهان و بزرگان لشکر حضرت مهدی علیه‌السلام خواهند بود.
طبیعیه که هر سپاهی، تعداد محدودی فرمانده داشته باشه و باقی افراد، تحت نظر آنها، حاکم رو یاری کنند.
گروه دوم رو لشکر ده هزار نفری و گروه سوم رو عموم مؤمنان تشکیل میدند.
در اینکه چرا یاران گروه اول، ۳۱۳ نفر هستند، دلیل خاصی نیومده؛ شاید بشه گفت: اینکه تعداد یاران حضرت مهدی علیه‌السلام مثل یاران پیامبر اکرم در جنگ بدر، ۳۱۳ نفر هست، برای این هست که یاد و خاطره جنگ بدر زنده بشه؛ جنگی که مسلمانان، نه تعداد و نه تجهیزات کافی داشتند، ولی با تکیه بر خدا و ایمان به او، وارد معرکه جنگ شدند؛ هدفْ، حفظ اسلام و دین بود و امدادهای خاص و ویژه الهی نازل شد؛ جنگی که همه گروه‌های مسلمانِ آن زمان، حضور داشتند؛ افراد سپاه، از همه اقشار و سنین مختلف تشکیل شده بود و پیروزی قاطع مسلمانان در آن رقم خورد و بسیاری از سران مشرک و کافر سپاه مکه کشته شدند.

البته گفته شده پنجاه نفر از این تعداد زن هستند.

خیلی گیج کننده اس  تا بخوام یه نفر دنبال کنم یه عده اون فرد دروغگو خطاب میکنن افراط و تفریط خ ...

به نظرم اینقدر هم سخت نیست.شما مبانی مهدویت و فرقه های نوظهور رو که یاد بگیرید راحتتر میتونید تشخیص بدید.

اما برای شناخت اولیه مطالب مرکز مهدویت رو دنبال کنید.

یاران حضرت مهدی علیه‌السلام، منحصر در ۳۱۳ نفر نیست؛ چرا که یاران حضرت، به سه ‌گروه تقسیم می‌شند: گرو ...

از این 313 یاران امام...   50 نفرشون زن هستن؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706