2733
2739
عنوان

به سوی ظهور.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12637 بازدید | 228 پست

سلام

ببخشید۱سوال دارم دررابطه با عادت ماهیانه

عادت ماهیانه ام ۱۰روزس ولی تقریبا بعد ۶روز دیگه به صورت لکه هستش،اون ۴روزهم حیض حساب میشه یانه،نماز روزه میتونم بگیرم؟

۱توضیح میدین

هشدار،که آرامش مارانخراشی
سلام ببخشید۱سوال دارم دررابطه با عادت ماهیانه عادت ماهیانه ام ۱۰روزس ولی تقریبا بعد ۶روز دیگه به ص ...

سلام تا ده روز هر خون و لکه ای ببینید حیض حساب میشه و نماز و روزه حرامه.

اگر بیشتر شد،چون عادت شما ده روزه هست از روز یازدهم استحاضه بگیرید.

ببخشید من تاپیک پاسخگویی به سوالات شرعی هم دارم،لطفا اونجا بپرسید سوالتون رو.

این تاپیک درباره مهدویته

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام استارتر عزیز ی سوالی ی مدته ذهنمو مشغول کرده مطرح میکنم پاسخ بدین ممنون میشم🌹

تو زمان واقعه ی عاشورا اون شبی ک امام حسین ب اصحابشون میگن ک هر کسی حق الناسی ب گردن داره برگرده و ادا کنه مثلا اگر کسی از اصحاب مقدار پول یا هر چیزی بدهکار بوده و اونموقع تصمیم ب برگشتن و ترک امام میکرده و با توجه ب اینکه بعد ادا قرض ماجرایه عاشورا و جنگ تموم میشده بنظرتون کارش درست بوده ک برگشته یا ن نباید امامش رو تنها میذاشته و حقی ک امام ب گردنش داشته بالاتر از حق الناس بوده؟

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2728