2733
2739
عنوان

شیر دادن به نوزاد شش ماهه

955 بازدید | 11 پست

سلام دوستان. امیدوارم در این روزای سخت در سلامت کامل باشید.از شما بزرگواران یک سوال داشتم. پسر من تازه وارد شش ماه شده. از بدو تولد برای سینه گرفتن مشکل داشتم و بعد از کلی تلاش در دو ماهگی سینه رو گرفت ولی اونم کلی با ناز و چون رفلاکس داشت بیشتر اوقات زیر سینه گریه میکرد و مجبور میشدم با شیشه بهش شیر خشک یا شیر دوشیده خودم بدم. بعد از واکسن چهار ماهگیش کلن با سینه قهر کرد و فقط تو خواب سینه می‌گرفت و الانم فقط توی خواب عمیق شب.من با سختی تا الان با روزی چند بار دوشیدن شیر با شیر دوش شیر خودم نگه داشتم ولی واقعا دوباره به ذهنم خطور کرده حتما راهی هست که بتونم پسرم وادار کنم شیشه ول کنه و سینه بگیره. میدونم دیر این تاپیک زدم ولی قبلا خیلی از راهکارهارو امتحان کردم.لطفا اگه راهکاری دارید بفرمایید. ممنون از شما 

خب چرا انقدر برات مهمه؟؟

تا جايي ك ميتوني بدوش بعد از اونم شيرخشك بده

من خودم اينكارو كردم

انقدر ب خودت حس كناه نده

رفلاكس بچت شديد تر ميشه

خواهشا دست از سر كاربري من بردارين ، جانيار و مامان janan سابق هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی سینه نمیگیره چرا خودت رو اذیت میکنی پسر منم همینطوری بود تو 8 ماهگی شیشه نگرفت و شیر خشک نخورد و جالب اینجاست که سینم رو فقط تو خواب عمیق میگرفت الان تو خواب و بیداری فقط شیر خودمو میخوره الان 11 ماهش هست

2731
طفلک رفلاکس داشته دیگه باید رژیم میگرفتی و دارو استفاده میکرد تا شیر خوردنش بدون مشکل بشه

من که از همون موقع که رفلاکس تشخیص داده شد رژیم دارم و خدارو شکر با دارو رفلاکس پسرم هم کنترل شده

خب چرا انقدر برات مهمه؟؟ تا جايي ك ميتوني بدوش بعد از اونم شيرخشك بده من خودم اينكارو كردم ا ...

خب دیگه خسته شدم از دوشیدن و از طرفی هم نمیخوام پسرمو از شیر خودم محروم کنم

2738
من که از همون موقع که رفلاکس تشخیص داده شد رژیم دارم و خدارو شکر با دارو رفلاکس پسرم هم کنترل شده

عزیزم بیا با هم چک کنیم ببین همه رو کامل رعایت میکنی؟

تو رژیم رفلاکس اینا ممنوعه

شیر گاو و هرچیزی که توش شیر یا شیر خشک داره(لبنیات، بیسکوییت،شکلات و... )

تخم مرغ و هرچیزی که توش تخم مرغ داره(کیک و کلوچه، کوکو و....)

گوشت گاو و گوساله

کنجد و تموم مشتقاتش مثلا ارده

گوجه و رب گوجه

تمام ادویه ها بجز نمک و زردچوبه

تمام میوه ها و سبزیجات الرژی زا

سویا

آجیل

شربتی هم که برای دلدردش بهش میدی باید تو مواد تشکیل دهندش نعنا نداشته باشه..خودت هم نخوری

عزیزم بیا با هم چک کنیم ببین همه رو کامل رعایت میکنی؟ تو رژیم رفلاکس اینا ممنوعه شیر گاو و هرچی ...

ممنون از تذکرتون. آره رعایت میکنم الان خدارو شکر خوبه و کنترل شده رفلاکس فقط سوالم اینه که چه کار کنم شیر خودمو بگیره

ممنون از تذکرتون. آره رعایت میکنم الان خدارو شکر خوبه و کنترل شده رفلاکس فقط سوالم اینه که چه کار کن ...

ببین عزیزم وقتی رژیمت رو دقیق رعایت کنی و داروی مناسب هم بخوره نهایتا بعد از دو هفته باید شیر خوردنش بهتر بشه.

اگر نشده با یه دکتر فوق تخصص گوارش اطفال مشورت کن..احتمالا داروش باید عوض بشه

من این راه رو چندبار امتحان کردم نتیجه گرفتم.وقتی سینم زیادی پر میشه بچم نمیگیره گریه میکنه.میرم نوکشو ی کم شیرین میکنم دیگه میگیره میخوره،شماهم میتونین امتحان کنین