2733
2739
من پسرم ۳سال و۶ماهشه شوهرم میگه ۵یا۶ماهه دیگه اقدام کنیم میگم نه.. اخه خودم اعصاب ندارم زیاد😐 پسر ...

ن هااا 

اره دیه تا اقدام کنید تا حامله بش ۴ سال و خورده ایش میش

خیلی خوشحالم نفرسوم رابطمون ثمره عشقمونه دخترمونه👨‍👩‍👧🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ سال که هم خودت بدنت درست درمون بشه و استراحت کنه هم بچه ها با هم دوست بشن 

۳ سال ن   بدن زن  ۴ سال بعد از زایمان به ریکاوری نیاز داره   اگه زودتر از ۴ سال باردار بشه به بدن صدمه میرسونه

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐
2731
مرسی نظرات عالی بود الانم چند تا مقاله تو نت خوندم میگهحداقل۳و حداکثر ۶سال فاصله لازمه

طی تحقیقاتی ک من کردم. از 18ماهگی بچه اول تا 3سالگیش بهترین زمانه،البته در صورتی ک شرایط جسمی و روحی مادر اکی باشه،پذیرشش واسه بچه اول راحت تره،قرار بود تولد 3سالگی دخترم ی ابجی خوشکل هدیه بهش بدیم ک متاسفانه سقط شد،الان حاملم ایشالا تولد 4سالگیش دنیا میاد🙏

2738
بچه دوم ینی مزاحمش میشه؟ پسرت شیطونه؟ من پسرم یکسالشه ب نظرت هرچی بزرگتر بشه اسون تر میشه یا شیطونیا ...

اره خب از ی نظر مزاحم بچه اس..اون میخواد بچگی کنه این نمیزاره اون نیاز ب پدر ومادر داره اما پدر ومادر درگیر اون یکین..خرجا وخستگیاش ب کنار..

اره شیطونه🤪یکسال ک خیلی زوده بزار بزرگ بشه از نظر من گناه داره بچه اونم دلش میخواد توی کودکیش تمام حواس پدر ومادر بهش باشه..

اینکه هرچی بزرگتر بشن مشکلاتشون بیشتره ک حتمیه..

دردسر داره بیشتر مراقبت میخواد هرسنی ی مسئولیتایی داره اما خب بزرگتر بیشتر میفهمه درک میکنه ومتوجه میشه چی میگی بهش اینش خوبه

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
ن هااا  اره دیه تا اقدام کنید تا حامله بش ۴ سال و خورده ایش میش

میترسم از پسش برنیام..

دلمم نمیخواد خیلی چیزای پسرمو ازش بگیرم ک مهمترینش توجه پدر ومادر ومحبت ب خودشه..

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

۱۸ماه پس از زایمان بدن به طور کامل آمادگی برای بارداری بعدی رو داره از چندتا ماما و متخصص زنان پرسیدم

۲۲ماهم تو پیجای مشاوره بود اختلاف سنی بین دو تا بچه

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
2706