2737
2734

اومدم به دیجی کالا سفارش بدم میگه همه روزااا رزرو شدس

الانم که مغازه ها تعطیل حتی شهر کتابا چجوری شما کتاب تهیه میکنین؟

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانلود کن پی دی اف

پسر هستم                                                              مغرور باش؛                                                                      تو به هیچکس                                                            جز خودت نیاز نداری                                 اسمم آر پی مک مورفی هست؛ نه مسمارفی😳
2728
2738

گاج مارکت بصورت خرید انلاین...تخفیف هم داره!

تیکر بارداری نیست🙂دارم عروس میشم😎😅صلوات بفرست زودتر برگزارشه😍♥️                                                                   برای رسیدن به رویاهام برام صلوات میفرستی؟🙃❤                                  🌸الهم عجل لولیک الفرج🌸                               عشق یه آیینه است تو هرچی فکر کنی تو دل منم هست..!🍃     خدا خودش میدونه چیکار کنه🌈🌱برا همینه که از وقتی متولد شدم عشقت ریشه کرده تو وجودم جانان😻                               تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد                                                                       زندگی دردقشنگیست ک جریان دارد..!
این همه سایت فروش کتاب هست

نمیشناسم عزیزم بخاطر همین سوال پرسیدم اپلیکیشن خاصی دارن ؟

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍

من قبل از قرنطينه از كتابخونه ٧تاگرفتم

الانم از زنداييم٣تا

از خواهرشوهرمم يدونه

🙁🐀از بقيه قرض بگير مجبوريم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706