2737
2739
عنوان

بیمه پاسارگاد یا بیمه ما

1322 بازدید | 14 پست

سلام میخوام خودمو بچمو بیمه کنم ولی نمیدونم کدوم بیمه بهتره همه میگن نکن یه وقت ورشکست میشنو ازین حرفا گیج شدم میشه کمکم کنید

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمه کنی شاید ضرر نکنی ولی سودم نداره

جدی سود نداره؟پس چی میگن بعد از چندسال حقوق میگیری و بازنشست میشی وام بدون ضامن و نمیدونم جهزیه بچه

2731
اونوقت باید خیلی وقت پیش منی که شرکت دارم از گشنگی میمردم   اینارو کی بهتون میگه

همسایه هامون میگن شوهرمو ترسوندن ولی من هرجوری شده میخوام بیمه بشم شوهرم خدمت نرفته کارگره خدایی نکرده اتفاقی براش بیفته منو بچم باید بریم گدایی کنیم

2738
تا هرچند سال که بخوای و بتونی بریزی ولی هرچه قدر بیشترش کنی به مرور زمان بیشتر هم مزایا بهتون میدن و ...

یعنی مثلأ واسه دخترم تا چهارسال بریزم بعدش حقوق میدن به دخترم؟

جدی سود نداره؟پس چی میگن بعد از چندسال حقوق میگیری و بازنشست میشی وام بدون ضامن و نمیدونم جهزیه بچه

من خودم ۸ ساله بیمم تازه بعد ۵ سال سودهی شروع میشه،سالی ۴۰۰ میدم بیمه عمر ۱۵ساله،،البته هرسال ۵۰تومنم تقریبا اضافه میشه،بعد ۱۵ سال تازه میشه ۱۹ میلیون،،تا اون موقعه پول یه گوشیم نمیشه

2706