2737
2739
عنوان

من حساسم یا رفتار شوهرم رو مخه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 35 پست
عزیزم اینکه موی صورت بعضي وقتا دربیاد یا هرچیز دیگه کاملا عادیه ماهمه ادمیم ربات ک نیستیم تا سبز شد ...

اره عزیزم درسته ، خودش هم میگه ، خیلی سر به زیر و تمرکزش رو منه ، اما من با این کارهاش اعتماد به نفسم رو از دست میدم و حس می کنم من رو کم میبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا حق داری خفش کنی اینبار بهش زل بزن بگو موهای دماغت زده بیرون؟؟دماغت قبلا تو فوتبالی جایی ضربه خورده شکستگی داشته؟؟ازینجور چیزا

کلا با آدمای رو مخ باید رومخ بود

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
اره عزیزم درسته ، خودش هم میگه ، خیلی سر به زیر و تمرکزش رو منه ، اما من با این کارهاش اعتماد به نفس ...

نگران نباش بعد یه مدت این رفتارش از سرش میفته حتما خیلی وقت نیست که عقد کردین و فکر میکنه همیشه باید یه شکل باشی اما خودش متوجه میشه.. اعتماد بنفستو از دست نده واسه شوهرت همه چیز تمومی که همه توجهش روی توعه💜

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2731
آدم معذب میشه یکی بهش زل بزنه و ایراد بخواد بگیره

منکه باشم ازکوره در میرم

برای مردا یکم خاله زنکیه این رفتارا

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚