2703
2553
عنوان

من حساسم یا رفتار شوهرم رو مخه؟

416 بازدید | 35 پست

من عقدم ، بعد شوهرم هر روز چه حضوری چه تلفنی چه تو پیام بهم میگه تو خوشگلی خوش استیلی و ...

ولی یه رفتارش خیلی رو مهمه یهو بهم زل میزنه ، بعضی وقت ها که بیشتر به خودم میرسم می دونم شیفته میشه ، اما  بعضی وقت ها یکدفعه زل زده میزنه ، بعدش یا میگه صورت مو درآورده،  یا یه کوچولو پوستم خشک میشه کرم میماسه، یا مثلا یه مو از روسریم برمیداره، انگار خیلی حساسه، با این که از نظر چهره همه میگن ازش بهترم،  این کارا رو می کنه دیوونه میشم،  من همیشه به خودم میرسم اما وقتی ۲۴ ساعت پیش همیم پیش میاد خب

خب بهت توجه داره دیگه ولی اینکه میگه مو درآورده صورتت یجوریه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عجب 

😂😂😂

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2714
خب بهت توجه داره دیگه ولی اینکه میگه مو درآورده صورتت یجوریه

میگه موهای بغل صورتت درآمده ، یا میگه پوستت خشکی زده،  خب منم ادمم عروسک که نیستم همیشه در بهترین حالت خودم باشم

میگه موهای بغل صورتت درآمده ، یا میگه پوستت خشکی زده،  خب منم ادمم عروسک که نیستم همیشه در بهتر ...

یجوریه ادم ناراحت میشه حق داری

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
میگه موهای بغل صورتت درآمده ، یا میگه پوستت خشکی زده،  خب منم ادمم عروسک که نیستم همیشه در بهتر ...

شوهرمن بعد از ۱۴ سال هم گاهی  این توجها رو داره، ولی به دید منفی نمیگه که

چقدر حساسی،

بد نیست که

2706