2733
2734
عنوان

تروخدا کمک کنییید حالم خیلی بده

138 بازدید | 22 پست

دوستان من دوساله ک عقد کردم 

ولی پدر شوهرم کلا هیچ میلی برا رهن خونه یا گرفتن عروسی نداره یعنی هیچی نمیگه 

حتی یکبار گفت ک برام مهم نیست کجا زندگی کنید 

شوهرم 25سالشه 

نمیدونم چیکار کنم من ب شوهرم فشار میارم اونم ب مادرش هیچکس هم حریف پدر شوهرم نمیشه 

نمیدونم چیکار کنم 

خانوادم یکبار جدی حرف زدن گفتن منتظر جواب از شما هستیم ولی بازم هیچ کاری نکردن 

در این حد ک پدرم گف پول میدم منم گفتم طلا میفروشم خونه دار بشم 

بازم پدر شوهرم ب رو خودش نیاورد 

تروخدا بگید من چیکار کنم 

دانشجوی روانشناسی💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب چکار به پدر شوهرت دارین  ی عروسی خانوادگی معمولی بگیر که هزینه ت  زیاد نشه و ی خونه کوچیک رهن بکن برو سر زندگیت مگه وام ازدواج نگرفتی؟ اگر پدرشوهرت حمایتتون نمیکنه کلا واسه هیچی ازش اجازه نگیرین  

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 

فقط ب شوهرت باید فشار بیاری

سطح خواسته ها تون رو کم کنین

یه خونه نقلی اجاره کنین زندگی تون و شروع کنین

ب شوهرت بگو دیگه خسته شدی و دیگه وقت عروسی گرفتن هست انشالله بعد کرونا

بالاخره پسرشون باید قلق شونو بدونه خانوادشو مجاب کنه 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
خوب چکار به پدر شوهرت دارین  ی عروسی خانوادگی معمولی بگیر که هزینه ت  زیاد نشه و ی خونه کو ...

خانواده خودم قبول نمیکنن 

اصلا روم نمیشه بهشون بگم‌

بابام بهترین جهیزیه رو گرفته از ی طرف باز میگ بهتون پول میدم اونام پول بدن خونه دار بشی 

دانشجوی روانشناسی💎
2738
میترسم زندگیم بپاچه  شوهرم داره سکته میکنه از بس حالش بده

بهش با مدارا و بدون دعوا و بحث بگو ک خواسته هات رو کم میکنی اما دیگه زندگی رو شروع کنین متاسفانه بعضی خانواده ها اصلا براشون مهم نیست بچه ها چکار میکنن و وظیفه شون چیه

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
 فقط ب شوهرت باید فشار بیاری سطح خواسته ها تون رو کم کنین یه خونه نقلی اجاره کنین زندگی تون و ...

مادر شوهرم هم حریف شوهرش نمیشه 

الان انقد بین شوهرم و باباش درگیریه

کلا براش مهم نیست هیچی 

دانشجوی روانشناسی💎
تهدید به جدا شدن بکن

شاید خواسته پدر شوهرش همین باشه که اینا جدا بشن که انقدر بیخیاله . 

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
خانواده خودم قبول نمیکنن  اصلا روم نمیشه بهشون بگم‌ بابام بهترین جهیزیه رو گرفته از ی طرف باز ...

یعنی شوهرت خونه بخره؟یا اجاره کنه

بهش با مدارا و بدون دعوا و بحث بگو ک خواسته هات رو کم میکنی اما دیگه زندگی رو شروع کنین متاسفانه بعض ...

بخدا انقد باهاشون راه اومدم 

میگم فقط بگید چقدر کمک میکنید کی عروسی میگیرید هیچی نمیگن

دانشجوی روانشناسی💎
یعنی شوهرت خونه بخره؟یا اجاره کنه

من الان ب رهن هم قانع هستم 

چون خودم تو این دوسال یکم پول جم کردم 

شوهرم سربازه واقعا الان نمیتونه پول اجاره خونه بده 

دانشجوی روانشناسی💎
مادر شوهرم هم حریف شوهرش نمیشه  الان انقد بین شوهرم و باباش درگیریه کلا براش مهم نیست هیچی&nb ...

ببخشیدا در چنین شرایطی اصلا فکر کنین پدرشوهر در کار نیست ببینین بدون اون چکار میتونیم برای زندگی کنین

وقتی خودشو زده به بی خیالی مطمعن باش خرج هم نمی کنه الکی وقت تون و هدر ندین

2706