2733
2739
عنوان

بلبلی نخود اومده بچه ها؟ الوچه چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 48 پست
اره اینجام نیومده اینام اگه بود بخور خیلی خوشمزه س 

هوم وای دارم از درد میمیرم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
هوم وای دارم از درد میمیرم 

درد زایمانت شروع شده؟ 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد زایمانت شروع شده؟ 

دردام که یه هفته بیشتر شروع شده دیروز درد داشتم رفتم پیش دکترم چون بتا برام زدن که زایمان زودرس اومد مشکلی نباشه فرض کن مسکن زد خوب نشدم دوساعت بعدش یهو درد زیر شکم گرفتم دیشب رفتم بیمارستان 

ورم کلیه گرفتم حالا معلوم نی سنگ و عفونت چیه 

تو خونمم عفونتم خیلی رفته بالا هوووف 😥😥 حالا غروب باید باز برم دکتر 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
دردام که یه هفته بیشتر شروع شده دیروز درد داشتم رفتم پیش دکترم چون بتا برام زدن که زایمان زودرس اومد ...

انشاله به سلامت زایمان کنی و همه مشکلاتت رفع بشه اخرای بارداری این مشکلاتو داره متاسفانه 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2728