2737
2739
عنوان

اوناییکه میخوان طبیعی زایمان کنن بیان براشون تجربه بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 35 پست

2) بعدش دکتر هی میگفت وقتی دردت گرفت زور بزن وقتی سر نی نی دیده شد باید نفس عمیق بکشید تا دیگه زور نزنید بعد رو صندلی زایمان نشستم و دکتر کمی… رو باز کرد و نی نی فوری اومد بیچاره دخترم اینقدر زور زده بود بنفش شده بود رنگش منم خیلی ترسیدم ولی خیلی زود رنگش برگشت و بردنش بیرون دکتر هم اومد سه بار اینا با دستش فشار داد رو شکمم تا بقیه خون و هرچی مونده بیاد بیرون که خیلی دردناک بود و بدون اینکه چیزی حس کنم بخیه زد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

3) همون روز تونستم هم ناهار بخورم هم شام برعکس سزارین تزریقات خاصی هم نداشتم و خیلی اذیت نشدم تو بیمارستان بعدش دکترم گفت رفتم خونه بعد هر دستشویی داخل تشت آب و بتادین بشینم و بعد خودمو با روغن زیتون تمیز کنم و روی نوار بهداشتی عسل طبیعی بمالم و بپوشم باورتون نمیشه من سه روز بعد از زایمان تونستم از جام بلند بشم و کارامو بکنم البته تا ده روز این کار رو ادامه دادم بعد چهلم دخترم رفتم دکتر برای معاینه دکترم گفت معلومه کارایی ک گفتم رو خوب انجام دادی چون نه تنها جای بخیه نداری پیش هر دکتری بری معاینه نمیفهمن زایمان طبیعی کردی حتی

2731
وای منم الان مشکلم هست دارم فک میکنم میخام جلو دکتررررر لخت شم خیلی خجالت میکشم تورو خدا بهم کمک کنی ...

اولا همشون خانومن بعدم اون لحظه فقط به فکر این بودم دخترم زود دنیا بیاد چون اگه همکاری نکنی با دکتر جنین تو هر میفته و ممکنه خفه شه

2738
تا آسی بیاد اسم پسر خوشگل به من پیشنهاد بدین            

آرسام 

آرتا 

سبحان 

پدرام 

پویا 

رادین 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
با اینکه دکتر گفته بود 8 مرداد بدنیا میاد ولی 26 تیر بدنیا اومد اولش با درد کمر شروع میشه و دردش میز ...

عزیزم به سلامتی

چرا دکتر اونجوری گفته بور؟

بخاطر کیسه آب؟

من کیسه آبم وقتی ۸ سانت شدم خودش پاره شد ی ربع بعدش زایمان کردم  

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
خدا خیرت بده خیلی دلگرم شدم فقط اولین معاینه کی انجام میدن؟

من و ۳۹ هفته و ۱ روز نعاینه کرد دکترم 

۲ سانت بودم که دو روز بعدش زایمان کردم

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
آرسام  آرتا  سبحان  پدرام  پویا  رادین

مرسی گلم😚

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
عزیزم به سلامتی چرا دکتر اونجوری گفته بور؟ بخاطر کیسه آب؟ من کیسه آبم وقتی ۸ سانت شدم خودش پاره ش ...

زمان زایمان طبیعی هیچ وقت دقیق گفته نمیشه بستگی به میل نی نی داره که کی دلش بخواد بدنیا بیاد دکتر هم از رو سونو و اینکه هنوز رحمم باز نشده بود اون فکرو کرد

2706