2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اینکه دکتر گفته بود 8 مرداد بدنیا میاد ولی 26 تیر بدنیا اومد اولش با درد کمر شروع میشه و دردش میزنه به شکم حدودا هر نیم ساعت یبار دردم میگرفت که به مامانم زنگ زدم بیاد پیشم وقتی دیدن دردهام به هر 5 دقیقه رسیده رفتیم بیمارستان تا دکترم بیاد ماما معاینم کرد و گفت رحم باز شده و خونریزی کردم همونجا ولی کیسه آب باز نبود ماما گفت بشین رو تخت طوریکه در توالت میشینی منم اونجوری نشستم کمی بعد دکترم رسید و بهم گفت کیسه آبت باز شده؟ گفتم نه و همون لحظه هولم داد رو تخت که زود باش دراز بکش و آوردن بهم سرم زدن بعدا دکتر به مامانم گفته بود اگه دیر رسیده بودم مثانه دخترت ترکیده بود :((

تا آسی بیاد اسم پسر خوشگل به من پیشنهاد بدین  

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

منم دو تا تجربه عالی از زایمان طبیعی دارم‌

منم یه تجربه ام رو بگم 

تو کل روند زایمان معاینه بیشتر از همه برام زجر آور بود 

دلیلش هم این بود که خیلی خجالت میکشیدم و میترسیدم و به شدت خودمو سفت میگرفتم و این باعث شده بود برام دردناک بشه

اگر خودتون رو آزاد بگیرید خیلی راحت میشه براتون 

منم دو تا تجربه عالی از زایمان طبیعی دارم‌ منم یه تجربه ام رو بگم  تو کل روند زایمان معاینه ب ...

وای منم الان مشکلم هست دارم فک میکنم میخام جلو دکتررررر لخت شم خیلی خجالت میکشم تورو خدا بهم کمک کنید 

2706