2733
2734
عنوان

ایا این کار در شعن دختر معلم است ؟ اگر شما بودید اجازه میدادید

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 75 پست

من کاری به خواهرت ندارم مادرتون خیلی خودشو باخته و مدیریت زندگی از دستش در رفته به نظرم اول از همه مشکل مادرت باید حل بشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کاری به خواهرت ندارم مادرتون خیلی خودشو باخته و مدیریت زندگی از دستش در رفته به نظرم اول از همه م ...

مادرت با این کارش داره در حق خواهرت کوتاهی میکنه اون باید توجه و محبتشو متمرکز کنه سمت خواهرت با حرف زدن کاری کنه خواهرت با موضوع مرگ پدرش کنار بیاد گریه کنه بریزه بیرون احساسشو اینطور ارومتر میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

باباطفلی گناه داره/ سوال پرسیده.....راهنمایی کنید خو

وا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728

مشاور ببریدش، قانعش کنه یکسری کارهارو نکنه

خانه های بهداشت مشاور رایگان دارن بعضا

کارت مادر دستش نباشه اما یه کارت براش بگیرید ماهی ۲۰۰_۳۰۰ بریزید براش

همین فعلا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2738
2706