2737
2734
عنوان

تشکیل نشدن جنین در هفته ۷

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 45 پست
هفته۶ متوجه شدم احتمالا پوچه.چون تا هفته۶حتماباید کیسه زرد تشکیل بشه وظیفه اش تغذیه جنینه و جنین تا ...

منم بعید میدونم کیسه زرد تشکیل شده باشه چون اگه بود دکتر ی امیدی میداد بهم حتما😞

چرا کورتاژ مگه با قرص نمیشه سقط کرد ؟  دکتر ب من گفت اگه تشکیل نشد قرص میده

من رفتم زایشگاه برام قرص گذاشتن حدود صبح تا عصر هیچ عکس العملی نشون نداد حتی خونریزی نداشتم نمیتونستم فشار روحیو تحمل کنم گفتم فقط زودتر تموم شه بردنم اتاق عمل.

خدای مهربون شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره این شرایطاس ک نمیتونم تحمل کنم راستش جرات سقط عمدی هم ندارم خدا خودش کمک کنه

اشکال نداره عزیزم خدا خودش کمک میکنه.میگم مشکل انعقادی داری سقطایی که داشتی چجوری بود؟جنین میمرد؟تو چن هفته؟

اره این شرایطاس ک نمیتونم تحمل کنم راستش جرات سقط عمدی هم ندارم خدا خودش کمک کنه

خدا بزرگه 

منم اولش ک فعمیدم خیلی شوکه شدم و گریه کردم و خواستم سقطش کنم ولی نتونستم کنار بیام با خودم ک الان این اتفاق افتاده😞

2728

ببین مقالاتو سرچ کن در مورد بارداری پوچ توضیحاتشون تکمیله.

اگه پوچ بود اصاااااا نترسو نگران نباش چون برای خیلیا پیش اومده و شما اولین نفر نیستی.حتی قدیما هم بوده ولی خب چون علم پیشرفت نکرده بود متوجه نمیشدندچرا سقط شده.برای بارداری بعدیتم اصا نگران نباش ۳ماه بعد سقط میتونی اقدام کنی.فقط قبل بارداری حتما برو دکترو ازمایش و سونو بده و ۳ماه اسیدفولیک مصرف کن.

خدای مهربون شکرت😍
2740