2737
2734
عنوان

تشکیل نشدن جنین در هفته ۷

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 45 پست
اخه من تهوع شدید دارم و هنوز نرفتم سونو ناشکریه اما کاش جایه شما بودم

من سینه درد داشتم ولی وقتی جنین مرد بود تمام علایم هام از بین رفت .توروخدا ناشکری نکن.من شبام شده گریه فقط که چرا برام نموند

منم بارداری پوچ داشتم .بخاطر مشکل کرومزومی.یا ضعیف بودن تخمک یا اسپرم. اگه جنین تا۸هفته تشکیل نشه و ...

حرفی از تشکیل کیسه نزد 

تکرار سونو برا یک هفته دیگه نوشت و گف احتمال تشکیلش پنجا پنجاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سینه درد داشتم ولی وقتی جنین مرد بود تمام علایم هام از بین رفت .توروخدا ناشکری نکن.من شبام شده گر ...

اخه تهوع از پا در اورده منو بچم کوچیکه سر بارداریم بعد دوتا سقط پدرم دراومد پسرمو بدنیا اوردم مشکل انعقاد خون داشتم دیگه تحمل اون روزا رو ندارم

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
من تا هفته ده صبر کرده بودم سونو دادم ولی جنین تشکیل نشد بعد رفتم برا کورتاژ. ان شالله برای شما این ...

چرا کورتاژ مگه با قرص نمیشه سقط کرد ؟ 

دکتر ب من گفت اگه تشکیل نشد قرص میده

2740
چرا کورتاژ مگه با قرص نمیشه سقط کرد ؟  دکتر ب من گفت اگه تشکیل نشد قرص میده

باید زود اقدام کنی وگرنه به کورتاژ میرسی.ماله من خودش درحال سقط بود چون ۱۰روز مرده بود و من نمیدونستم.

از هفته چند فهمیدی شما ک بارداریت پوچه؟

هفته۶ متوجه شدم احتمالا پوچه.چون تا هفته۶حتماباید کیسه زرد تشکیل بشه وظیفه اش تغذیه جنینه و جنین تا حدودی معلومه تاهفته۸هم قلبش باید تشکیل بشه.

خدای مهربون شکرت😍