2733
2739
عنوان

تیر کشیدن تخمدان

90 بازدید | 12 پست

بچه ها من این ماه اقدام کردم واسه بارداری دو روزه تخمدان چپم هر از گاهی تیر میکشه کسی تجربه ای داره؟ممکنه علائم بارداری باشه ۲روزه مریودم عقب افتاده ولی آز ندادم هنوز 

میتونه از بارداری باشه

تست هم نزدی؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

من پهلوم تیر میکشید 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پهلوم تیر میکشید 

عزیزم پهلو دقیقا منظورتون کجا هست؟قسمت جلو تخمدانها ...یا منظور پشت پهلو همون کلیه هاهست؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم پهلو دقیقا منظورتون کجا هست؟قسمت جلو تخمدانها ...یا منظور پشت پهلو همون کلیه هاهست؟

کلیه هام عزیزم سمت راستم

بعد فهمیدم حاملم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
کلیه هام عزیزم سمت راستم بعد فهمیدم حاملم

من دیشب بمدت ۵ دقیقه کلیه سمت چپم درد گرفت وبشدت گرمم شد ....بعد۵دقیقه خوب شدم یعنی امکان داره معجزه بشه وباردار باشم؟اخه پاهامم سر شد تاصب هروقت پاهام سر میشه پری میشم

درکل چون اسپرم ضعیفه ناامیدم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
کلیه هام عزیزم سمت راستم بعد فهمیدم حاملم

عزیزم عکس پروفایلت خودت هستی؟وسط بحث بارداری کنجکاو شدم ...اگر خودتی ماشالا چه نازی

عزیزم عکس پروفایلت خودت هستی؟وسط بحث بارداری کنجکاو شدم ...اگر خودتی ماشالا چه نازی

آره ایشااله ک بارداری یک بی بی چک بزن 

نه گلم خودم نیستم ولی یکم شبیهشم

آره ایشااله ک بارداری یک بی بی چک بزن  نه گلم خودم نیستم ولی یکم شبیهشم

خدا از دهنت بشنوه ....پس خوشملی بزنم به تخته  

خدا از دهنت بشنوه ....پس خوشملی بزنم به تخته    

فدات بشم عزیزم مرسی💋💋

دعا میکنم خدا ی بچه صحیح و سالم بهت بده گلم