2737
2734
عنوان

بچه ها😭😭😭

198 بازدید | 27 پست

من سه ماهه چیز نشدم😞😞😞ولی الان یه طوریم مثل قبله وقتایی که میشم 😭

مجردم😐

کلا هر ماه اینطوریه اتفاقایی که همیشه قبلش میفته ، میفته 

ولی نمیشم 

چمهههههههه😭😭😭😭🥺

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گل گاو زبون بخور

زعفران دم کن بخور

ابغوره هم خوبه

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤

بش فک نکن منم ی بار دوماه نشدم زن عموم گفت بهش فک نکن دوروز بعد شدم😅هی استرس داشتم ک چرا نمیشم بعد زدم ب در بیخیالی

نیست  نشان  زندگی  تا   نرسد   نشان   تو♡°•°•°•°•
2738
گل گاو زبون بخور زعفران دم کن بخور ابغوره هم خوبه

همشو خوردم نصف لیوانم آب زرشک طبیعی خوردم ولی بازم هیچی به هیچی😭

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
کرونا رفت برو آزمایش و سونو حتما احتمالا تنبلی داری و یا پلیکیستیک

قبل داشتم فک کنم دوباره برگشته😭🤕🤒

حالا نمیشی نمیشی نمیشی  یه باره میشی که برای هفت پشتت بس باشه :/ حتما برو دکتر و آزمایش و ... ...

آره قبل این لعنتی رفتم آزمایشو همه اینچیزا 

ولی بخاطر این نشد برم😭

2706