2737
2734

برو دفترخونه شکایتت رو که نوشتی برو اونجا گواهی امضا کنن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
برو دفترخونه شکایتت رو که نوشتی برو اونجا گواهی امضا کنن

چجوری نمیدونم 

میشه توضیح بدی 

شما این کارو کردی 

چقد طول کشید جوابش بیاد

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری نمیدونم  میشه توضیح بدی  شما این کارو کردی  چقد طول کشید جوابش بیاد

ببین۱دادخواست مینویسی

تو برگه های دادخواست تو نت سرچ کن پرینت بگیر

بعد پرش میکنی یااینکه برو وکیل یا عریضه نویس

برای مدارکت سنواتت و مدارک زایمانتو فیش حقوقی اینامیخوای 

ازونطرف میری دفترخونه گواهی امضا میکنی

بعد میری دفترخدامات قضایی واست ثبت میکنه

همین

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
ببین۱دادخواست مینویسی تو برگه های دادخواست تو نت سرچ کن پرینت بگیر بعد پرش میکنی یااینکه برو وکیل ...

ببخشيد من دادخواست دادم

مسيج هم اومده كه ثبت شد در فلان شعبه 

حالا بايد چي كار كنم؟؟

ببخشيد من دادخواست دادم مسيج هم اومده كه ثبت شد در فلان شعبه  حالا بايد چي كار كنم؟؟

حالا باید منتظر باشی که پیام بیاد برات برای وقت دادگاه گلم

حدودا ۱هفته ایناطول میکشه 

ولی برای اطمینان خودتم هرازچندگاهی یه نگاهی بکن توسلیا که ابلاغیه جدید اومده یانه

2738
دست گلت درد نكنه... ممنون از كمكت

خواهش میکنم عزیزممم