2733
2734
عنوان

بیمارستان مریم یا کسری

| مشاهده متن کامل بحث + 5103 بازدید | 47 پست
قیمتشه دیگه الان فکر نمیکنم خصوصی زیر 5 تومن باشه 

فقط هزینه یه هر یه شب تختش دو م 😑 

من اصلا دلم نمیاد برم خصوصی همسرم میگه برو سزارین شو اگه میترسی میگم نه شبی دو تومن حدود هشت تومنم پول سز اومد من مشکل داشتم بیشتر موندم اومد بچه زردی داشت 😑😑همرو حساب میکنم میگم همون میرم دولتی راحت 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا بخش زنان با بیمارایه کرونا یی جداست میشه هزینه ی زایمان مریم وکسری رو بگیری

من فعلا هزینه هارو نپرسیدم..ولی تا اونجا که میدونم فقط زایشگاه ها کرونایی نمیبرن

2731
به نظر شما اگه اتاق خصوصی بگیرم شوهرمو میزارن شب بمونه اونجا؟؟یا همراه فقط خانوم میزارن؟؟؟

نه همسرتم میزارن 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
اخه میگن اونجا کرونایی میبرن

بیمارستان خصوصی هم مگه میبرن؟؟؟ ببین من دخترم زردی داشت رفتیم مریم پولش رو دادیم پرونده تشکیل دادیم ۳ساعت موندیم بعد گفتن تخت نداریم برید پولتون رو فردا بیایین بگیرین خیلی بی مسئولیتن... خواهر جاریم هم دی ماه واسه زایملن رفته بود میگفت افتضاح بدون تجهیزاتن

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
2740
فقط هزینه یه هر یه شب تختش دو م 😑  من اصلا دلم نمیاد برم خصوصی همسرم میگه برو سزارین شو اگه م ...

اخه بدبختی اینه من از طبیعی عین چی میترسم اصلا فکرشو میکنم ته دلم خالی میشه

خدا نکنه گیر ماما بد بیوفتی من حلالشون نمیکنم یکیشون بود فامیلیش علیزاده بود وحشی به تمام معنا بود خ ...

دوتا اومدن بالا سرم خدایی خوب بودن من خودم مهربونم باهام مهربون بودن ولی بعضیا نه 😑

اخه بدبختی اینه من از طبیعی عین چی میترسم اصلا فکرشو میکنم ته دلم خالی میشه

نه من نمیترسم 

2706