2733
2734
عنوان

بیمارستان مریم یا کسری

5092 بازدید | 47 پست

سلام دوستان کسی جدیدا تو این وضعیت کرونا تو بیمارستان مریم‌یا کسری زایمان کرده؟؟رسیدگیشون چه جوریه..اتاق خصوصی دارن؟؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۵
1
50%
۶
1
50%

کسری یا تخت جمشید مریم به هیچ عنوان 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم میخوام برم کمالی چون خیلی ترتمیز شده و خیلیم خوب شده من دو سه باری رفتم تا زایشگاه واقعا خوب بوده خبری از کرونا نیست 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
من خودم میخوام برم کمالی چون خیلی ترتمیز شده و خیلیم خوب شده من دو سه باری رفتم تا زایشگاه واقعا خوب ...

میخوای طبیعی بیاری؟؟

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
میخوای طبیعی بیاری؟؟

اره 

2738
من خودم میخوام برم کمالی چون خیلی ترتمیز شده و خیلیم خوب شده من دو سه باری رفتم تا زایشگاه واقعا خوب ...

کمالی بیمارایه کروناروهم میبرن  ولی بخششون جداست بااین حال خواهرم به خاطر هزینه ی زایمان دوقلوهاش رو اونجا بدنیا اورد

چرا ۱۰ میلیون

قیمتش همین شده سز من تهران پرسیدم فقط سز پول عملش 8.5

کمالی بیمارایه کروناروهم میبرن  ولی بخششون جداست بااین حال خواهرم به خاطر هزینه ی زایمان دوقلوه ...

اره بخش جدا داره ولی خیلی رسیدگی دارن و تمیز میکنن من دوروز بستری شدم واقعا خوب بودن 

اره 

خدا نکنه گیر ماما بد بیوفتی من حلالشون نمیکنم یکیشون بود فامیلیش علیزاده بود وحشی به تمام معنا بود خدا ازشون نگذره چه دردی به من دادن یکی دیگه بود روز دوم بود که اومده بود سرکار هیچی نمیفهمیدن... ولی یه انتزاعی بود با محبی اینا بهتر بود حالیشون بود با اینکه خیلی ریزه میزه بودن... یادم میوفته چه بلایی سرم اوردن گریه ان میگیره فقط پرو باش 

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
2706